Neuveriteľný eurojackpot vyhral obyvateľ Košického kraja. Za celú stávku zaplatil šesť eur

Výherca má teraz 35 dní na to, aby sa k svojej výhre vyhlásil.

Slovensko má nového multimilionára. Neuveriteľnú sumu takmer 59 miliónov eur vyhral v hre Eurojackpot podľa všetkého obyvateľ Košického kraja.

5, 11, 35, 44, 50 a doplňujúca 4ka s 10tkou. To sú čísla, ktoré v medzinárodnej lotérii znamenali víťazný jackpot. V 18-tich európskych krajinách ich mal na tikete iba jediný hráč.

"Výherca je pravdepodobne z Košického kraja, kde bola stávka uzatvorená. Hráč vyhral vďaka náhodnej stávke, čiže čísla na potvrdení o uzavretí stávky boli náhodne vygenerované. Za celú stávku zaplatil 6 eur. Teraz má 35 dní na to, aby sa o svoju výhru prihlásil. Jeho identita ale nebude zverejnená a celý proces prevodu prebehne v prísnom utajení, " uviedla hovorkyňa spoločnosti Tipos Ivana Skokanová.

Keď človeku náhle a nečakane cinkne na účet bezmála 59 miliónov, je jasné, že mu to úplne zmení život.

"Keď človek vyhrá čosi také, tak to musí byť asi veľký stres a zrazu sa začne diať niečo, čo ste síce chceli, ale zrazu sa to stalo a je to veľmi málo pravdepodobné," hovorí psychologička Anna Blanáriková.

Varuje pred silnými tlakmi, ktoré takýto človke pocíti od svojho okolia. Takmer 59 miliónov eur je jednoznačne absolútny slovenský rekord. Doterajšia najvyššia výhra v lotérii z roku 2009 bola 11 miliónov eur.

Téme sa venoval Ľubo Fronko.


Celé dnešné Televízne noviny nájdete na markizaplus.sk.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Eurojackpot

Dôležité udalosti