Nočná jazda taxíkom sa zmenila na drámu. Vodič sa namiesto peňazí dočkal porezania na krku

19 PP Testuje covid.transfer_tvnoviny.mp4
Zdroj: Reprofoto: tvnoviny.sk

Incident sa stal na ulici v Malackách.

Okolo tretej ráno v utorok (20.10.) podľa polície oslovil 20-ročný Boris na jednej z čerpacích staníc v Bratislave taxikára, aby ho zaviezol do Malaciek.

Následne sa mal nechať odviezť do obce Závod vraj po peniaze. Do auta však podľa všetkého nastúpil bez nich s tým, že si ich ide vybrať do bankomatu do Veľkých Levár. Aj tu vraj opäť do auta nastúpil bez hotovosti, a tak ho taxikár zaviezol ešte do Malaciek.

Po tom, ako mal taxikár zastaviť na parkovisku na Zámockej ulici, ho mal muž sediaci za ním na zadnom sedadle otváracím nožom porezať na prednej časti krku.

Taxikárovi sa podarilo z auta ujsť. Obvinený muž sa mal dať na útek, vzápätí sa mal vrátiť a nasadnúť do naštartovaného taxíka. Podľa polície ho potom odstavil v blízkej obci a pešo odišiel domov.

Zakrvaveného muža volajúceho o pomoc si všimli okoloidúci. Zavolali záchranku i mestských policajtov, ktorí mu poskytli prvú pomoc, následne ho záchranári transportovali do nemocnice.

Podľa našich informácií je taxikár po operácii a už ho aj mali prepustiť z nemocnice. Má ísť o dlhoročného taxikára v dôchodkovom veku a zároveň podpredsedu Únie taxikárov z Bratislavy.

Viac v reportáži Sone Cipínovej.

Celé vydanie utorkových Televíznych novín nájdete na markizaplus.sk

MALACKY/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Soňa Cipínová

Dôležité udalosti