Otázky, ktoré ženy neznášajú a sú naozaj nevhodné. Položili ich už aj vám?

posedenie na káve
Zdroj: Shutterstock.com

Často pritom skrývajú veľa trápenia.

Či už ide o online komunikáciu, alebo stretnutie pri káve, či na nejakej oslave, spektrum tém priam nemá hraníc. S postupujúcim časom a alkohol sa však strácajú určité hranice a vaši blízky sa váš pýtajú aj na naozaj osobné témy.

Niektorí to dokonca pokladajú za normálne a nemajú tieto hranice ani za bežných okolností. Je to rôzne. Avšak jedno je isté, že väčšinu žien tieto otázky hnevajú, pretože sa za nimi skrývajú ich osobné skúsenosti, trápenia a možno aj zdravotné problémy. A tak si ich priblížime a možno si niekto opäť uvedom, že na niektoré veci sa jednoducho nemá pýtať.

Si v poriadku?

Ako asi na takú otázku ma daná osoba odpovedať, zvlášť keď ju položí osoba, ktorá sa chystá odpoveď rozpitvať do najmenších kúskov? V tú chvíľu je najlepšie zvoliť rýchly útek. Za žiadnych okolností sa s ňou nepúšťajte do zdvorilej konverzácie, pretože aj keď sa práve netvárime utrápene, táto osoba vás bude lámať, kým z vás niečo zaujímavé nevytiahne. Bude na vás skúšať všetky možné taktické ťahy, len aby z vás dostala nejakú novú klebetu, alebo prísne strážené tajomstvo z vášho súkromia.

Prečítajte si aj: S týmito tromi vitamínmi najskôr porazíte koronavírus. Poradíme vám, kde ich získate

Kedy si konečne nájdeš chlapa?

Nie je nič horšie ako keď ste dlhodobo single a všetci sa vás budú pýtať, kedy si už konečne niekoho nájdete. V prípade, že nechcete byť ironická a odpovedať, že uvidíte čo vám ponúknu najbližšie v menu, môžete to skúsiť.

Pre každého informáciu, hľadanie chlapa nie je, ako ísť na nákup do obchodu a vybrať si ten najlepší tovar. Jednoducho sa nepýtajte na túto otázku, pokiaľ s tým daná osoba nezačne sama a neotvorí sa vám.

Kedy bude svadba?

Našli ste si milovaného partnera a po určitých mesiacoch to začína, otázky ako sa vám darí, ako sa máte a kedy bude svadba. To sú otázky, ktoré už nezaujímajú iba rodičov, ale aj vašich kolegov a kamarátov.

Zdroj: wavebreakmedia/Shutterstock.com

Možno ide o normálnu otázku, ale v prípade, že ste sa o tom s partnerom ešte ani nerozprávali, ale on o tom doposiaľ neuvažoval, tak nastane trápna situácia. V prípade, že nastane ešte aj nátlak rodičov, všetko sa ešte zhorší a môže to medzi váš vzťah skôr priniesť problémy, prípadne aj hádky.

Čo chceš dosiahnuť v kariére?

Táto otázka mimoriadne poteší najmä pri pracovnom pohovore. Nie každá z nás túži šplhať sa po kariérnom rebríčku a dosahovať vrcholových pozícií. Akoby práca mala byť jediným zmyslom vášho života. Nedajbože, aby ste niekomu povedali, že do práce chodíte hlavne pre peniaze, tak to je priam tragédia.

Každý začne so psychológiou a premyslenými radami, v štýle život je len jeden a je potrebné užívať si ho naplno, avšak nie každý má prácu snov a nie každý túži dosiahnuť vrcholné pozície.

A máte spoločné financie?

Sotva spolu prežijete svadobnú noc, už prichádza na rad otázka spoločných financií. Rovnako ako do sveta nevykrikujete, aký máte plat, aj toto je niečo, čo by malo zostať len medzi vami. Navyše, koho obohatí informácie o tom, koľko účtov v rodine máte?

Prečítajte si aj: Máte vo svojom okolí toxickú kamarátku? Tieto znaky ju odhalia

Obrniť sa veľkou dávkou trpezlivosti sa potom musíte najmä u rodičov, pre ktorých je to téma, na ktorej stojí celý váš život. Akoby zabudli, že už ste dávno dospelí a o svojich peniazoch sa chcete rozhodovať sami.

Už pracujete na bábätku?

Ďalšie delikátna otázka, ktorú milujú všetky páry, ktoré sú spolu už niekoľko rokov. Je potrebné si uvedomiť, že je to jedna z najintímnejších otázok, akú sa vôbec niekto môže opýtať.

Po prvé je na každom páre, či sa rozhodne spolu deti mať, alebo nie. V súčasnej dobe mnohé páry deti mať ani nemôžu, dlhodobo sa o to pokúšajú a je to pre nich nesmierne citlivá otázka. Aj v prípade, že sa žena rozhodne nemať deti, spoločnosť ju odcudzuje a zle sa k nej správa, píše blesk.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.