Pri Stupave odhalili dvoch nelegálnych migrantov, museli ich previezť do nemocnice

Muž vyskočil z vrtuľníka bez padáka, padal 40 metrov
Zdroj: facebook.com/Polícia Slovenskej republiky

Na diaľnici D2 a D4 bolo v utorok ráno rušno.

Na diaľnici D2 pred Hraničným priechodom Čuňovo-Rajka a na diaľnici D4 pred Hraničným priechodom Jarovce Kittsee sa v utorok ráno kolóny, ktoré súviseli s kontrolou na hraniciach, upozornili krajskí policajti na sociálnej sieti.

Okrem kolón došlo na diaľnici D2 v smere do Bratislavy aj k dopravnej nehode. Dopravu v uvedenom úseku usmerňovali hliadky dopravnej polície.

Hlidky boli zároveň vyslané na diaľnicu D2 pred Stupavou v smere do Českej republiky. Vodič kamiónu spozoroval počas jazdy v spätnom zrkadle z návesu znamenie na zastavenie neznámej osoby.

Policajti po príchode zistili, že v návese chorvátskeho kamiónu sa nachádzajú dvaja migranti. Ich zdravotný stav si vyžiadal ošetrenie zdravotníkov. Prípad bude odovzdaný príslušnému Úradu hraničnej a cudzineckej polície.

Vzhľadom na zdravotný stav museli byť migranti prevezení do nemocnice v Malackách. Hliadka polície ostala zabezpečovať a dokumentovať miesto na diaľnici pri kamióne, ďalšia hliadka sprevádzala sanitku do nemocnice.

Keď to zdravotný stav dovolí, budú vypočutí aj migranti. Ďalšie informácie polícia poskytne po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme D4

Dôležité udalosti