Matka zbila na smrť dcéru (†4). Uviedla, že jej je k ničomu a nepomáha jej

Žena je momentálne vo väzbe, pri dokázaní viny jej hrozí desať rokov za mrežami.

Šokujúci prípad od našich východných susedov. Krkavčia matka zbila na smrť štvorročnú dcéru po tom, ako jej vraj bola na nič, keďže jej nepomáhala s domácimi prácami. Informujú o tom viaceré ukrajinské médiá.

Hrozný prípad sa stal ešte v polovici októbra v obci Chodavickij asi 270 kilometrov východne od mesta Ľvov. Natalia (34) brutálne zbila svoju dcéru Viku, následkom čoho dieťa upadlo do kómy.

Bezcitná žena zavolala záchranárov s tým, že jej dcéra sa cítila zle a zranila sa počas toho, ako dostala epileptický záchvat.

Keď ju zdravotníci našli ležať v kaluži krvi, okamžite si s vážnym poranením hlavy, brucha, so zlomenou rukou a mnohými modrinami transportovali do najbližšej nemocnice, kde ju umiestnili na jednotku intenzívnej starostlivosti a napojili na pľúcnu ventiláciu.

Susedka polícii potvrdila, že Natalia sa jej sťažovala, ako jej dcéra s ničím nepomáha a že ju chce poslať späť do sirotinca, keďže nebola jej biologickou matkou.

Dievčatko prehralo svoj boj v pondelok (2.11.), o dva dni neskôr ho pochovali jeho bývalí pestúni.

Voči agresívnej žene sa už vedie stíhanie pre trestný čin z ťažkého ublíženia na zdraví s dôsledkom usmrtenia.

Momentálne je vo väzbe, pri dokázaní viny jej hrozí desať rokov za mrežami. Zároveň môže prísť o svoje dve biologické deti, aj v tento súvislosti rozbehli potrebné úkony.

KYJEV/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.