Veľmi zriedkavý moment. Dvojičky v deň svojich narodenín porodili v rozpätí 90 minút

Šanca, že sa niečo takéto stane, je len 1:150 000.

Neuveriteľná zhoda náhod, aká nastane len v jednom zo 150-tisíc prípadov. Dvojičky z amerického mesta Knoxville v štáte Tennessee sa totiž v deň svojich 33. narodenín dočkali jedného z ich najšťastnejších dní v živote. Píše Daily Mail.

Zrejme ich až tak netešilo, že práve dosiahli Kristove roky. Oveľa väčšie emócie vzbudilo to, že obe sa v tento slávnostný deň stali staronovými matkami v rozpätí len 90 minút.

Vzrušujúci okamih, ktorý zaujal doslova celú nemocnicu, sa stal predošlý štvrtok (29.10.). Autumn Shawová a Amber Tramontanaová sa tešia z narodenia dcérok, dali im mená Charleston a Blakely.

„Chceli sme, aby aj naše deti mali podobnú skúsenosť, ako ja so sestrou, a síce aby vyrastali viacmenej spolu. Ani vo sne by nám však nenapadlo, že to bude takto," povedala Amber.

Dvojičky dali na pôrodné izby susediace vedľa seba, o obe sa staral rovnaký lekár. „Som v obore už 45 rokov, ale s takýmto prípadom som sa ešte nestretol," povedal doktor George Vick. Ten najskôr dopomohol na svet Charlestone, potom Blakely.

Ženy tvrdia, že prakticky celý život všetko robili spolu. „Od detstva sme spolu chodili do školy, potom aj na vysokú školu, následne sme sa spolu učili za zdravotné sestry. Obe máme synov, ktorí sa narodili v rozpätí desiatich týždňov a mali rovnakú pôrodnú váhu aj veľkosť," hovorí Autumn.

Po novom tak už rodina bude 29. októbra oslavovať štvoro narodenín. Ako sa obe sestry zhodli, z tejto myšlienky sú priam nadšené.

KNOXVILLE/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti