Ide do tuhého! Matovič na Facebooku zdieľa tajnú nahrávku Procházku

Igor Matovič a Radoslav Procházka
Zdroj: SITA

Igor Matovič tvrdí, že video mu poslal novinár.

Na internete sa objavila tajná nahrávka rozhovoru medzi lídrom OĽaNO Igorom Matovičom a Radoslavom Procházkom, ktorá mala byť podľa Matoviča zverejnená až po súhlase generálneho prokurátora.

V nahrávke líder politickej strany Sieť údajne žiada zaplatiť peniaze za inzerciu v hotovosti a bez dokladu. Igor Matovič na svojom facebookovskom profile píše, že video mu poslal novinár a nevie, ako sa dostalo na verejnosť.

Príspevok od Igora Matovica.

Matovič o nahrávkeLíder OĽaNO Igor Matovič tvrdí, že niekto bez jeho vedomia zverejnil nahrávku jeho rozhovoru s lídrom strany Sieť Radoslavom Procházkom o podmienkach zverejnenia predvolebnej inzercie. Nahrávku, ktorú dopĺňajú Matovičove písomné komentáre, dnes zverejnila internetová stránka vimeo.com. Matovič tvrdí, že je to nahrávka, ktorú chcel zverejniť až po súhlase generálneho prokurátora, netuší a ani nerieši, ako sa dostala na internet. V rozhovore podľa Matoviča obaja dohadujú podmienky inzercie v Matovičových inzertných novinách pred prezidentskými voľbami. „Celý som ho nachystal ja,“ povedal o materiáli Matovič pre agentúru SITA. So zverejnením však čakal na stanovisko generálneho prokurátora, či môžu byť trestaní ľudia, ktorí chcú usvedčiť skorumpovaných

Zdroj: SITA

BRATISLAVA/JH, SITA - aktualizované

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti