Vyzeráte ráno unavene? Tento rituál vás vždy zachráni

Zachránia vás krémy, rozjasňovač aj korektor.

Starostlivosť o pleť a telo je často pre ženy prvoradá. Avšak v náročnom životnom období, kedy ste v strese a spíte nedostatočne dlho, sa vám telo odmení bolesťami a únavou. A práve preto je potrebné mať určitý SOS plán, ako sa ráno zachrániť a nevyzerať ako cudzia osoba.

Hydratačný krém

Nie vždy vie človek o deň skôr, že ho čaká ťažká noc, ale ak sa chytáte na oslavu, tak to predvídateľné je. Práve preto nezabudnite v tejto kritickej situácií na hydratačný krém, ktorý si ideálne naneste pred spaním.

Taktiež je nesmierne dôležité, aby ste večer pili dostatočné množstvo vody, aj počas večierka. Aj keď, v čase pandémie je v tomto menšie riziko.

Prečítajte si aj: Nevyhadzujte usadeniny z kávy! Poradíme vám, ako ich využijete v domácnosti a pri kráse

Očný krém

Zobudili ste sa ráno unavená? Opláchnite si poriadne tvár, očistite ju od nečistôt a okamžite naneste očný krém. Vmasírujte ho do jemnej kože pod očami a na viečka. Aplikujte ho dôkladne až k riasám.

Korektor

Každá žena, ktorá sa zvykne líčiť vie, že korektor je ideálnou voľbou v každej kritickej situácií. Keď sa vám vstrebe očný krém, nanesiete na tmavé kruhy pod očami korektor. Zvoľte radšej svetlejší odtieň korektoru, makeup pleť následne doladí. Zamerajte sa hlavne na vnútorný kútik oka, kde bývajú škvrny tmavšie.

Prečítajte si aj: Američanka ohromuje svet svojím vyšportovaným telom. Jej vek by ste neuhádli

Líčenie

Nie nadarmo sa hovorí, že makeup vie zmeniť vzhľad človeka. Keď ste unavená, ranné maľovanie určite nevynechajte. Dôležitá je predovšetkým špirála, prípadne aj linka, ktoré vzhľad oka rozžiaria a opticky otvoria.

Tak ako to je s maskovaním nedokonalých častí tela, je to aj s tvárou. Aby ste upútali pozornosť na inú časť tváre, dajte si výrazný rúž.

Rozjasňovať

V posledných rokoch zažil rozjasňovač veľký boom a nemali by ste naň zabúdať ani vy, hlavne v náročné dni. Na pleť ho naneste na záver líčenia. Nepoužite ho iba na lícne kosti, ale aj pod obočie a na vnútorný kútik očí.

Práve týchto päť krokov vie váš vzhľad priam zachrániť a aj po náročnej noci budete vždy vyzerať dokonale, radí portál zeny.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti