Najlepšie polohy, ktoré zvládnete robiť aj pod perinou. Zima vám pri nich nebude

LWYNXNEGRLGY-high_1080p.mp4
Zdroj: Shutterstock.com/AlessandroBiascioli

Rozpálite sa zvnútra aj zvonka.

Nie žeby tohtoročná zima bola extra ľadová, ale práve teploty okolo nuly sú niekedy tie nejnepríjemnejšie, ktoré vám zalezú pod oblečenie a nedovolia vám zohriať sa. Keď ste v tomto rozpoložení a máte sa ešte vyzliecť a užiť si s polovičkou sex, radšej si to rozmyslíte.

Leto nás už dopredu samo rozpaľuje, v zime sme ale zalezení pod dekou a perinou. Portál blesk.cz zhrnul polohy, ktoré zvládnete hravo aj pod teplou prikrývkou.

Atmosféra

Na to, aby ste sa mohli poriadne rozpáliť, potrebujete nielen vášne, ale v tomto prípade nie sú od veci ani teplé ponožky. S ľadovým nohami je cesta k orgazmu zamrznutá a pomalá ako výstup na Everest.

Prečítajte si aj: Pikantné rekordy z Guinessovej knihy: Dvojičky z Amsterdamu vystriedali 355-tisíc chlapov

Doprajte si tiež nejaký teplý nápoj, je jedno, či s alkoholom alebo bez, a zapáľte si sviečky či oheň v krbe. Akonáhle je všetko pripravené, môžete sa pustiť to predohry.

Lyžica

Lyžica je veľmi intímna poloha. Partner si za vás pod dekou ľahne, zozadu do vás vnikne, následne sa na seba trochu pritláčajte a hladkajte sa, kde sa len dá. Uvidíte, že za chvíľku budete mať pod dekou hotovú saunu. Ak potrebujete, aby mal váš partner ľahší prístup ku klitorisu, môžete jemne nadvihnúť hornú nôžku na partnerov bok.

Misionár

Misionár je najjednoduchšou polohou, zvládnete ju, aj keď budete pekne zababušení pod perinou. Keď ju budete držať oboma rukami a dáte ich roztiahnuté za hlavu, môže to byť sexi a zároveň schováte pod deku seba aj partnera, ktorý k vám bude vďaka tomu ešte o niečo bližšie. Pre extra stimuláciu klitorisu môžete podložiť panvu vankúšmi.


Kovbojka

V chladnom prostredí klasická kovbojka ženu vždy nebaví. Keď chcete zostať v teplúčku pod dekou, ozvláštnite si to. Namiesto vzpriameného sedu si ľahnite na partnera a zaprite sa o lakte opreté okolo jeho hlavy. Medzi vami bude vznikať opäť trenie, ktoré je v mnohých miestach veľmi žiadúce.

Lotos

Lotos je veľmi intímna poloha, kedy je žena opäť hore. Muž však neleží na chrbte, ale sedí tak trochu v tureckom sede a žena svojimi nohami omotáva jeho trup. Ste pritom telo na telo, tvárou pri sebe, bozkávanie sa v tejto polohe priamo ponúka. Pokiaľ na seba hodíte deku ako čarovnú kapucňu a pridržíte ju z oboch strán partnerovi za chrbtom, budete v krásne uzavretom teple.

Prečítajte si aj: Čo je v skutočnosti láska na prvý pohľad? Prečítajte si, čo si myslí odborník

Na psíka

Poloha zozadu je skvelá, partner môže do vás zozadu hlboko prenikať a má vás tak trochu v područí, čo môže byť veľmi zmyselné. V zime si túto polohu musíte trochu modifikovať. Vy si ľahnete na brucho, panvu si podložíte vankúšom, takže máte mierne vystrčený zadoček a partner si na vás akoby ľahne s tým, že sa pridržiava na rukách položených okolo vášho tela. Môžete mať cez seba krásne prehodenú deku a sálať pod ňou teplo a intimitu.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.