Čo bude „in“ v milostnej sfére? Spoznajte horúce trendy roku 2021

Dano Heriban ukázal svoj spevácky talent
Zdroj: NIKITA TV/shutterstock.com

Zamerať sa môžete na intenzívnejší sex, spevnenie panvy aj uspokojenie na diaľku.

Čo prinesie rok 2021 do vašej milostnej sféry? Neviete? Nevadí. Motivovať vás môžu aj určené trendy. Tak ako vás inšpirujú pri nakupovaní a v beauty sektore, nie je sa čoho báť ani v tom sexuálnom, píše portál dama.cz.

Sexuálny mindfulness

Mindfulness, po slovensky všímavosť, je pojem, ktorý sa čoraz viac stáva "in". Ide o stav mysle, kedy ste úplne ponorení do aktuálneho prežívania, vnímate všetko, čo sa deje teraz a tu. Často sa s ním stretávame pri meditácii alebo v jóge, v roku 2021 bude v móde aj v milostnom živote.

Tento trend podporuje pomalý, precítený sex, ktorý nie je zameraný na výsledok, teda na dosiahnutie orgazmu, ale na komplexné potešenie. Ľudia by si mali vychutnávať celý priebeh sexu.

Prečítajte si aj: Najčastejšie rozchodové frázy: Ktoré ste už od mužov počuli?

Erotické hry na diaľku

Erotické hry na diaľku boli in už počas pandémie koronavírusu, milostný život partnerov ovládnu aj tento rok. Nebojte sa objednať nové erotické pomôcky, ktoré vaše vzdialené dobrodružstvo posunú vpred. Vybrať si môžete medzi inteligentnými vibrátormi, ktoré môžete ovládať už pomocou mobilnej aplikácie, takže sa môžete s partnerom podporiť navzájom aj na diaľku.

Sex cez video

Video platformy sú veľkým podporovateľom vzťahov na diaľku. Na výber je množstvo aplikácií, ktoré vás s partnerom spoja a okorenenie vzťahu je na svete. Môžete to využiť aj ako predohru, a potom sa zastaviť na pokračovanie. Muži o podobných radovánkach vraj často snívajú, tak ich potešte.


Panva

V roku 2021 sa ženy musia zamerať na spevnenie svojho panvového dna. Vďaka tomu si budete môcť lepšie užiť milovanie a zažijete aj intenzívnejší orgazmus. Pomôcť si môžete aj venušinými guľôčkami, tréningovými programami využívajúcimi Kegelové cviky a mnohými ďalšími.

„Trend, kedy sa čoraz viac žien intenzívne stará o svoje sexuálne zdravie, sme pozorovali aj v predošlých rokoch. Zameranie sa na svaly panvového dna je súčasťou milostného života, je tak jeho logickým pokračovaním a doplnením," podotýka obchodník s erotickými hračkami Adam Durčák.

Mužské potešenie

Zatiaľ to vyzerá tak, že trendy na rok 2021 sa zameriavajú hlavne na ženy, ale ani páni nebudú opomenutí. Mužom sa otvárajú dvere k väčšiemu skúmaniu svojich tiel a nových zážitkov bez strachu z predsudkov. Muži akejkoľvek sexuálnej orientácie tak získajú širší priestor napríklad pre stimuláciu prostaty a análu. Práve análne hračky pre mužov sa začínajú na trhu s erotickými pomôckami viac presadzovať a podporujú muža v preskúmaní tejto mužskej erotogénnej zóne.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.