Neviete čo máte dať partnerovi na Valentína? Týmito darčekmi nič nepokazíte

Arktická noc na severe Slovenska
Arktická noc na severe Slovenska Zdroj: shutterstoc.com/Kamil Macniak

Najrozumnejšou voľbou je vždy zážitok, či už gurmánsky, kultúrny alebo spomienkový.

Aj vy máte pocit, že sa všetky vianočné reklamy razom preklopili na tie valentínske? Či už sviatok svätého Valentína prežívate, alebo nie, svojej polovičke by ste mali urobiť radosť a potešiť ju aspoň nejakou pozornosťou. Najrozumnejšou voľbou je vždy zážitok, či už gurmánsky, kultúrny alebo spomienkový. Tie si, žiaľ, tento rok nemôžete dať. Reštaurácie, hotely, kiná a divadlá sú zatvorené, koncerty sa neorganizujú. Skúste sa teda inšpirovať nejakou drobnosťou z nasledujúceho článku.

Jedlé darčeky

Nie nadarmo sa hovorí, že láska prechádza žalúdkom, takže sladký darček určite poteší. Síce to nie je nič originálne, ale ak siahnete po naozaj kvalitné čokoláde, pralinkách, makronkach, donutoch alebo mu jednoducho upečiete obľúbený koláč či tortu.

Taktiež môžete pripraviť na romantickú večeru partnerove obľúbené jedlo. Spoločný večer si môžete spríjemniť aj čokoládovým fondue s ovocím. Za skúšku tiež stojí variant s rozpusteným syrom a kúskami pečiva a klobásky.

Erotické darčeky

Partnera určite poteší, ak ho obdarujete niečím, čo okorení vaše intímne chvíle. Čo si vziať do spálne magické srdce, ktoré vám vtipnými obrázkami navrhne, ktoré polohy by ste mali vyskúšať?

Páčiť by sa vám obom mohla tiež originálna hra, ako napríklad Vojna s rozkošou. Hru tvorí 56 hracích kariet s erotickými úlohami, kedy musíte svojho súpera vyzliecť donaha a potom nasledujú kartičky sľubov a erotických úloh. Skvelú zábavu a vzrušenie si užijete tiež, ak svojho muža prekvapíte špeciálnou čokoládou na telo, voskom, alebo v podstate čímkoľvek, po čom túži.


Vtipné darčeky

Vyznať lásku môžete tiež vtipne. Napríklad môžete upiecť medovník a napísať naň niečo drzé, vtipné, erotické a pod. Na internete je veľa vtipných záster, hrnčekov, vankúšov a plyšových vecí.

V dnešnej dobe žnú úspech aj vtipné ponožky a trenky na spanie.

Originálny darček

Váš darček nemusí byť silou mocou drahý, môžete ho aj sama vyrobiť. Môžete mu vlastnoručne vyrobiť prianie. Stačí vám pár drobností z papiernictva a trocha fantázie. S takou Valentínkou iste zaboduje oveľa viac, než s nejakou kupovanou, ktorá má navyše už predpísaný text.

Taktiež mu môžete zaspievať pieseň, zložiť báseň, či vytvoriť kartičky s xy dôvodmi, prečo ho milujete.

Vyrobiť môžete fotokoláž z vašich fotiek, ktoré necháte následne vytlačiť ako fotoobraz. Svoju originalitu môžete predviesť aj netradičným zabalením darčeka. Čo ho schovať do tajomnej schránky, ktorá je zároveň hlavolamom, ktorému musí obdarovaný najskôr prísť na kĺb? Nápadov je mnoho, je len na vás, ktorý si vyberiete, radí blesk.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.