Aké je milovanie so staršou ženou? Muži opísali svoje skúsenosti

Sú vášnivé, vedia, čo chcú, po čom túžia a majú bohaté skúsenosti.

Vzťah s vekovým rozdielom je väčšinou označovaný za nesprávny. Ak má mladé dievča staršieho partnera je určite zlatokopka, ak má staršia žena mladšieho partnera, tak je na „zajačikov" a prežíva krízu. Podobné vzťahy pritom nie sú ničím výnimočné, a tak sa portál blesl.cz opýtal mužov na ich najčastejšie dôvody, ktoré ich k takémuto vzťahu viedli.

Nebojí sa

Podľa tridsaťročného Mareka sa staršia žena nebojí nových zážitkov a skúseností. Pokiaľ ide o sexuálne skúsenosti, aj vek hrá veľkú rolu. Pred svadbou mali buď pár partnerov alebo iba svojho manžela, ale po svadbe sú už omnoho viac otvorenejšie, nemajú zábrany a ich posteľou už prejde viacero mužov.

Skúsenosti

Dlhodobé vzťahy a manželstvo ktorými si prešli im poskytli niekoľkoročné sexuálne skúsenosti s jedným partnerom. V takých vzťahoch musia partneri často experimentovať a improvizovať. Tieto spomienky a skúsenosti či už dobré alebo zlé, sa im vryli do mysle a obohatili ich sexuálne skúsenosti. Myslí si Jano.

K tomuto názoru sa prikláňa aj Jarda. Staršie ženy nakupujú knihy, spodnú bielizeň, sexuálne hračky, sviečky a víno. Vytvoria úžasnú atmosféru. Vedia, kedy majú byť dominantné a kedy poddajné. Sex je pre nich posvätný a vždy stojí za to.

Prečítajte si aj: Nevera u žien: Ako ju prežívali a zmenila im život?

Vedia, čo chcú ony aj partner

Z ich dlhoročných skúseností vyplýva aj sebavedomie. Vedia so sexuálnym partnerom komunikovať. Vyskúšali rôzne pozície, techniky a sexuálne pomôcky. Samé sa vedia uspokojiť a potešiť a neboja sa hovoriť o tom, čo majú radia od partnera pri sexe očakávajú. Práve to imponuje aj Danielovi. Neznáša, keď dievča nevie, čo chce a on to musí zisťovať. Staršie ženy jednoducho vedia, čo chcú.

Komunikácia sa odrazí aj vo vedomostiach o mužovi. Podľa Rada sa mladé ženy málokedy opýtajú partnera, čo sa mu páči a aké má túžby. Staršie ženy už „boli poučené" a vyškolené rôznymi partnermi či už ide o techniky milovania alebo experimenty. Pýtajú sa a zisťujú, po čom partner túži. Ak im niečo nejde učia sa, pokojne aj z filmoch pre dospelých či kníh a internetu.


Realita a láska k sebe samej

Nechcú si zakladať rodiny ani vstúpiť do manželstva, nemajú žiadne ilúzie. Sex vnímajú rovnako ako muži. Na Dávida preto vyvolávajú podobné túžby u mladých partneriek zbytočný tlak. Pre ženu je tridsať veľa, tridsiatnici muži sa však chcú ešte baviť a nemať záväzky. Pre Dávida je sex úľava, nestresuje ho a so staršou ženou je jednoducho skvelý.

Šimon si myslí, že je nesmierne dôležité aj to, že sa majú radi. Nehanbia sa za svoje telo ako mladé dievčatá. Sú spontánne a nevadí im ani denné svetlo. Ich príťažlivosť je ich sloboda.

Prečítajte si aj: Jednoduché triky, ktoré zlepšia váš sex. Doveďte milovanie k dokonalosti

Sex vo vzťahu

Aký je vzťah bez sexu? Zlý. Len nedávno sme vás informovali ako podobné vzťahy naberajú spád u mladých párov. Práve staršie ženy vedia, aké boli chvíle v spálni v manželstve nedocenené. Podľa Františka vnímajú sex ako dôležitú súčasť vzťahu. Vnímajú jeho fyzické aj psychické výhody.

Žiadostivosť

Staršie ženy majú dospelé deti, ktoré ich už nepotrebujú. Práve preto dávajú mladším partnerom jasne najavo, ako po nich túžia. Aj pre mladého muža je určitým triumfom získať sexy udržiavanú a dobre vyzerajúcu staršiu dámu, myslí si Roman.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti