Poloha zozadu: Jej obmeny, benefity aj rady na lepšie prevedenie

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/tugol

Ženy pri nej často dosiahnu orgazmus.

Pri sexe môžete striedať hneď niekoľko polôh a jedna z najobľúbenejších je poloha zozadu. Muži ju zbožňujú, pretože sú „pánmi situácie", majú ideálny pohľad na partnerkino pozadie a tí, ktorí preferujú tvrdší pohlavný styk, ju môžu aj ťahať za vlasy.

Ženy pri nej často dosiahnu orgazmus, taktiež cítia intenzívnejšie partnerov úd, preniká do nich akoby hlbšie. Taktiež si môžu koordinovať prienik, či chcú užší alebo širší, podľa toho, ako široko dajú od seba stehná či pozíciou chrbta, v predklone alebo preliačený na mačku.

Prečítajte si aj: Ako často by ste mali mať sex? Frekvencia závisí od veku. Zistite, aká má byť tá vaša

Iný očný kontakt

Mnoho žien preferuje pri sexe citlivosť a musia sa partnerovi pozerať do očí. Pri polohe zozadu sa to nedá, teda pokiaľ si nepomôžete zrkadlom. Presuňte vaše posteľné potešenie do iných miestností akou je kúpeľňa, predsieň či šatník. Buďte odvážna a užívajte si váš vlastný film pre dospelých, ktorého budete súčasťou. Navyše, váš partner sa nebude musieť spoliehať iba na zvuky, ale bude mať aj jasný pohľad na váš výraz, ktorý mu prezradí, ako si to užívate.

Ručná pomoc

Väčšina žien dosiahne orgazmus masturbáciou a práve klitoris sa dá ľahko a účinne stimulovať v pozícii zozadu. Tentoraz nie je aktérom partner, ale práve samotná partnerka, ktorá sa môže uspokojiť podľa svojich potrieb. Ak vám nepríde prirodzené uspokojovať sa pred partnerom, pomôžte si vibrátorom na klitoris.

Zdroj: shutterstoc.com/Roman Samborskyi

Telo na telo

Ako sme už spomínali vyššie, pozíciou vašich nôh viete ovplyvniť vniknutie partnera. Väčšina žien má nohy roztiahnuté, pri ich zopnutí je prienik omnoho tesnejší. Taktiež môžete pri každom vniknutí stiahnuť panvové svaly, ktoré ešte zintenzívnia pôžitok.

Meniť môžete aj celkovú pozíciu, radí dama.cz. Pri polohe zozadu si môžete ľahnúť na brucho a partner si ľahne na vás. Ide o veľmi intímnu polohu, pri ktorej sa vaše telá o seba úplne trú. Taktiež sa môžete posadiť na lýtka, vypučiť zadoček a čelom sa oprieť o posteľ. V týchto dvoch pozíciách ste partnerovi úplne oddaná a nechávate tempo aj intenzitu iba na neho.

Prečítajte si aj: Populárne sušené kvety: Poradíme vám, ako sa máte o ne starať a vysušiť si ich aj doma

Posilňovňa

Pri polohe zozadu nemusíte byť však vždy úplne neaktívna. Ak si chcete prispôsobiť rytmus či zintenzívniť prienik, prirážajte svojou zadnou časťou tela k partnerovi a zosynchronizujte sa. Dokonca sa partner môže posadiť na päty a celú iniciatívu prevezmete vy. Vaša postava sa vám časom za to odmení.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.