Domáce

Zábery na Ferrari, ktoré sa po R1 rútilo 258 km/h. Komu auto patrí?

Ferrari sa po R1 rútilo takmer 260 km/h
Ferrari sa po R1 rútilo takmer 260 km/h Zdroj: TV Markíza

Zistili sme nové informácie o mladom vodičovi z východného Slovenska.

Policajti z Diaľničného oddelenia v Nitre zastavili včera podvečer vodiča, ktorý sa na R1 pohyboval rýchlosťou až 258 km/h.

Ako prví zaregistrovali rútiace sa vozidlo banskobystrickí kolegovia. Nitrianskym policajtom dali avízo, že do Nitry smeruje veľkou rýchlosťou Ferrari.

Zdroj: TV Markíza
 

"Včera 30.7.2014 asi o 18-tej hodine nám oznámili banskobystrickí kolegovia, že na R1 sa obrovskou rýchlosťou pohybuje osobné vozidlo smerom na Nitru.

Policajná hliadka vykonávajúca službu na R1 sa okamžite presunula na úsek, kadiaľ by vozidlo mohlo prechádzať. O pár minút namerali na prístrojoch približujúce sa Ferrari, idúce 258 km rýchlosťou," informovala nás policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Vozidlo policajti zastavili a 29-ročnému vodičovi z východného Slovenska ďalšiu jazdu zakázali. Muž prišiel na mieste o vodičský preukaz a jeho šialená jazda bude ako priestupok v doprave prejednávaná v správnom konaní. Za prekročenie rýchlosti o 128 km/h hrozí sankcia do 800 eur a zákaz činnosti do troch rokov.

Ako policajti neskôr zistili, len niekoľko minút pred kontrolou pri Nitre zaplatil vodič na Ferrari pokutu 100 eur na Donovaloch. 

Ferrari malo podľa našich informácií českú poznávaciu značku. Matka mladého vodiča TV Markíza povedala, že syn mal namierené z Bardejova do Bratislavy a auto mal zrejme požičané.


NITRA/TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.