VIDEO: Scéna ako z filmu. Nepodarený útek skončil odnesením páchateľa na rukách policajta

Policajt nesie páchateľa na rukách.
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj/Facebook

Páchateľ sa totiž zranil pri pokuse o útek.

Policajti sú často svedkami kurióznych prípadov, jedným z nich bola aj nevydarená lúpež v Bratislavskom kraji. Dvaja lupiči vnikli do obytného domu, kde chceli odcudziť bicykle.

Na miesto však bola privolaná polícia, ktorá páchateľov vyrušila. Tí sa pravdepodobne inšpirovaní akčnými filmami pokúsili o útek a skočili z druhého poschodia obytného domu. Prvý muž si pri dopade na zem poranil nohu, druhého utlmil už zranený partner, a tak v úteku ešte pokračoval. Napokon ho však hliadka zadržala.

Obaja muži boli prevezení na Obvodného oddelenia PZ Podunajské Biskupice, kde ich obvinili z trestného činu neoprávneného zásahu do práva domu, bytu alebo nebytového priestoru spáchaného spolupáchateľstvom. Zraneného páchateľa však musel do policajného auta odniesť príslušník policajného zboru na rukách. Vtipnú situáciu si môžete pozrieť nižšie.

PÁCHATEĹOV SI HÍČKAME AK TREBA, TAK SI ICH AJ NA RUKÁCH ODNESIEME

PÁCHATEĹOV SI HÍČKAME AK TREBA, TAK SI ICH AJ NA RUKÁCH ODNESIEME ✅V priebehu uplynulých dní boli policajti v druhom Bratislavskom okrese vyslaní k prípadu krádeže bicyklov do jedného z obytných domov. Na mieste „vyrušili“ páchateľov krádeže, ktorí vnikli do tohto domu a odcudzili dva bicykle. Páchatelia, ktorí spozorovali hliadku PZ, si zvolili útek ,pravdepodobne podľa návodu z filmov, mimo vyznačenej bezpečnej ,,únikovej trasy“. Pred políciou sa rozhodli uniknúť skokom z druhého poschodia obytného domu, pričom jeden z páchateľov si pri páde poranil nohu. Druhý páchateľ pri skoku z okna dopadol na zraneného „kolegu“ a z miesta utiekol. Aj toho však hliadka PZ v krátkom čase zadržala. Tento príbeh mal ,samozrejme, šťastný koniec: na mieste činu boli nájdené oba odcudzené bicykle ako aj náradie, ktoré patrilo páchateľom. ✅Páchateľ, ktorý pri úteku pred policajtmi utrpel zranenie nohy, bol na Obvodného oddelenia PZ Podunajské Biskupice eskortovaný na rukách príslušníka PZ. ✅Obaja aktéri/ muži už čelia obvineniu z trestného činu neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru spáchaného spolupáchateľstvom.

Uverejnil používateľ Polícia SR - Bratislavský kraj Sobota 27. marca 2021

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Podunajské Biskupice

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.