Erotické mýty: Naozaj nebaví mužov predohra a vzrušuje ich análny sex?

EKO_tvnoviny.mp4
Zdroj: 4 PM production/shutterstock.com

Pozrite sa na vysvetlenie a vyvrátenie niektorých z najznámejších mýtov.

O sexe sa v dnešnej dobe už hovorí a píše naozaj otvorene. V minulosti to tak však nebolo, a tak vznikali rôzne mýty. Aktuálne je už všetko inak, a tak sa dajú mnohé mýty vyvrátiť či vysvetliť. Prečítajte si ako to s niektorými z nich je.

Sex na jednu noc

Aj vy ste už počuli o tom, že zo sexu na jednu noc nikdy nevznikne vzťah? Vôbec to tak pritom nemusí byť. Potvrdili to aj Britskí vedci, ktorí zistili, že takmer 20 percent opýtaných párov sa zoznámilo práve pri sexe na jednu noc a zostali spolu.

Podväzky

Muži milujú podväzky, to je pravda. Rovnako aj lodičky, tanga nohavičky a sexi bielizeň avšak musí sa to k danej žene aj hodiť. V opačnom prípade budete pôsobiť skôr komicky.

Prečítajte si aj: Nedosiahli ste orgazmus? Pripraviť vás oň môžu aj činnosti ako bicyklovanie či pitie kávy

Zdravie

Tvrdí sa, že veľa sexu škodí zdraviu a to je naozaj mýtus, pretože je to presne naopak. Sex je dobrý pre metabolizmus, duševnú rovnováhu a ochráni vás aj pred vyhorením.

Trojka

Nevedno prečo si väčšina ľudí myslí, že trojka je iba mužská fantázia. Podľa štúdie firmy Durex, sníva o trojke vyše 30 percent žien. Horšie je to už s odvahou, totiž iba 10 percent by svoju fantáziu dokázalo aj uskutočniť.

Láska a sex

Muži sex a lásku oddeľujú, to je pravda. Naozaj nemá väčšina mužov problém mať iba tak sex so ženou, ktorú nemilujú. Za to ženy si to bez citov často predstaviť nevedia.

Zdroj: Family TV/shutterstock.com

Chudnutie

Hovorí sa, že sa sexom chudne. Je to pravda pokiaľ máte naozaj divoký sex. Priemerný sex podľa vedcov trvá asi päť minút, pri tom sa spáli 25 až 125 kalórií, čo nestojí za reč. Ak chcete naozaj schudnúť, musíte jednoducho pritlačiť.

Predohra

Muži predohru nemajú radi. Nejde o to či ju majú radi, len ju jednoducho nepotrebujú. Až 60 percent mužov sa pri nej však zabáva, hlavne ak sú pri nej obaja kreatívni.

Análny sex

Mužov vzrušuje análny sex, to je však iba čiastočná pravda. Análny sex totiž neobľubujú všetci, za to ho väčšina vyskúšala.

Obriezka

Obrezaní muži nevydržia dlhšie. Ako dlho muž v posteli vydrží, je výsledkom mnohých faktorov ako vzrušenie, sexuálne skúsenosti či alkohol. Takže aj obrezaní muži majú predčasnú ejakuláciu, uvádza bety.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.