Preneste sviatky aj do vašej spálne. Užite si Veľkú noc s týmito polohami

Je predsa potrebné odmeniť aj seba a vášho partnera a navodiť si sviatočnú atmosféru.

Veľkonočné sviatky nemusia byť iba o školských prázdninách, pečení, varení, vajciach a tradíciách. Teda samozrejme aj o nich, ale medzi vaše zvyky by ste mali zaradiť aj spoločný čas v spálni. Je predsa potrebné odmeniť aj seba a vášho partnera a navodiť si sviatočnú atmosféru.

Ako sme vás nedávno informovali, veľmi obľúbená je medzi pármi poloha zo zadu. Aj v posteli by ste však mali zažívať zmeny, a tak vám priblížime niektoré polohy z najznámejšej erotickej knihy.

Prečítajte si aj: Erotické mýty: Naozaj nebaví mužov predohra a vzrušuje ich análny sex?

Jarný záhon

Začnite sex pekne jarne. Partnerka si ľahne na brucho, skrčí lakte a mierne sa oprie o predlaktie. Zároveň skrčí a oprie sa o kolená, prekríži členky a vypne zadok. Pre partnera, ktorý do vás následne vnikne zozadu, budete v tejto polohe tesnejšia.

Hniezdo

Ide o polohu, v ktorej budete hore. Partner si ľahne klasicky na chrbát na kraj postele a mierne roztiahne nohy. Vy sa mu posadíte do lona. Keďže ste na kraji posteli, jednu nohu položte na zem a zažnite sa pravidelne pohybovať. Pružnosť postele a noha na zemi vám zaručí dobrý rytmus aj stabilitu.

Zdroj: LilacHome/shutterstock.com

Most

Táto poloha znie komplikovanejšie, ale v podstate ju zvládne každý. Tentokrát je žena dole, konkrétne si ľahnite na brucho na roh postele a ruky položí na zem. Ak vám to bude pohodlnejšie, pokojne vám môže hrudník presahovať posteľ. Pokrčíte nohy v kolenách, roztiahnete ich a partner do vás zozadu vnikne. Pre lepšie zosúladenie pohybov môžete stehná pritlačiť o jeho boky. Partner bude mať celý čas dokonalý výhľad na váš zadok a voľnými rukami môže zároveň stimulovať aj klitoris.

Klbko

Pre spestrenie bude partnerka opäť hore. Tentokrát sa muž posadí na posteľ a partnerka si sadne na neho. Vaše nohy si môžete ľubovoľne poprepletať a rukami sa žena zapiera buď o partnerove stehná, alebo o posteľ. Partner má naopak ruky voľné, takže sa nimi plne môže venovať vám.

Prečítajte si aj: Nedosiahli ste orgazmus? Pripraviť vás oň môžu aj činnosti ako bicyklovanie či pitie kávy

Oddychová

Ľahnite si do polohy lyžičiek, to znamená na ľavý bok tesne za sebou, najprv partnerka a potom partner. Následne zdvihne žena pravú nohu a omotá ju okolo partnerovej. Vďaka tejto jemnej zmene bude mať partner iný uhol vniknutia a otvoríte mu aj cestu k dráždeniu klitorisu, radí blesk.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.