Päťnásobnej matke sa na pláži smiali, tak ukázala strie na Facebooku

brucho strie.jpg

V podstate sa jej posmievali za to, že porodila päť detí. Tanis to ale vzala do vlastných rúk a dnes má na sociálnej sieti obrovskú podporu.

Tanis Jex-Blake z Alberty porodila päť detí. Do plaviek sa tak obliekla po 13-tich rokoch, odkedy priviedla na svet prvého potomka. Na pláži sa ale dočkala výsmechu. Dokonca keď ležala a opaľovala sa, tak skupinka ľudí naznačovala, že do nej kope, akoby bola nejaký odpad. Tridsaťtriročná žena to ale vzala do vlastných rúk. Odfotila si brucho, ktoré jej pokrývajú strie a s otvoreným listom ho pridala na Facebook. Dnes má podporu z celého sveta. 

Zdroj: Facebook

"Ospravedlňujem sa, ak vás môj prvý pokus o opaľovanie sa po 13-tich rokoch nejako pobúril. Mrzí ma, že moje brucho nie je ploché a pevné. Je mi ľúto, že je pokryté striami. Čo ma však nemrzí je, že moje telo vynosilo a chránilo päť nádherných, zdravých, inteligentných a úžasných ľudských bytostí. Je mi ľúto, že moje 33 rokov staré telo vás urazilo tak veľmi, že ste sa mi museli posmievať, ukazovať na mňa a predstierať, že do mňa kopete," napísala Tanis.

"Keď som sa pozrela na vaše mladé dokonalé telá, nemohla som prestať myslieť na to, aký skvelý a úžasný výkon ste museli podať vy. Hoci som držala hlavu vysoko a tvárila sa, že to, čo ste mi urobili na mňa nemalo žiadny vplyv. Ale v aute po ceste domov som plakala," dodala päťnásobná mama. 

Zdroj: Facebook

Jej status s fotkou zdieľala aj stránka rádia Hot 107 Edmonton. Jeden užívateľ Tanis napísal: "Moja žena porodila štyri deti a jej strie voláme strie milostných príbehov. Je to krásne! Len skutoční muži to ocenia."

"Čo sa to s ľuďmi deje? Vážne! Ako vychovávajú rodičia svoje deti, ktoré žijú v tom, že takéto správanie je normálne?" pýta sa ďalší užívateľ. "Tanis, na vašom tele nie je nič zlé. Naopak, je krásne a za tie zázraky, ktoré ste priviedli na svet si zaslúžite medajlu," napísala jej iná podporovateľka.

Zdroj: Facebook

Tanis má už na Facebooku aj vlastnú fanúšikovskú stránku. Na nástenku pribúdajú aj fotky iných žien v plavkách, ktoré porodili viac detí.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti