Slovák pokoril rekordný jackpot, stávku podal pred vyše mesiacom

Stálo ho to necelých 20 eur.

Na Slovensku pribudol od stredy (8. 4.) ďalší šťastný výherca. Vďaka šťastnému žrebu v doplnkovej hre Jocker vyhral stovky tisíc eur. Podľa hovorkyne Národnej lotériovej spoločnosti Tipos Ivany Skokanovej je to nový rekordný jackpot.

Šťastlivec podal stávku v Košickom kraji a uzatvoril ju ešte koncom februára. Za 18 eur si predplatil dvanásť žrebovaní, šťastie mu prinieslo posledné. „Hráč získal vďaka šesťčísliu 9-7-7-1-7-4 fantastických 901 549,55 eur," informovala Skokanová.

Prečítajte si aj: Muž z Nitrianskeho kraja vyhral na stieracom žrebe rekordnú sumu

Jackpot sa v spomínanej doplnkovej hre kumuloval od 11. októbra. Skokanová dodala, že ide o druhý jackpot v histórii spomínanej doplnkovej hry, ktorý prekročil hranicu pol milióna eur. Predchádzajúci narastal od 13. októbra 2019, padol 9. februára 2020 a výherca si pred rokom odniesol 574 622,05 eur.

Hra Joker je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii Loto a Loto 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel.

Výhru v hre Jocker dosiahnu hráči vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry Jocker zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti Joker, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno". Doplnková hra stojí na jedno žrebovanie 50 centov.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Stávka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.