Žena nevedela, že je tehotná. Keď prišla na toaletu, začalo sa ozajstné peklo

Malý Liam.
Zdroj: Facebook/Donnie Campbell

Hoci na sebe spozorovala viacero príznakov, pripisovala to obličkovým kameňom.

Hoci na sebe spozorovala viacero náznakov tehotenstva, do poslednej chvíle verila, že to, čo z jej tela ide von na toalete, sú obličkové kamene a nie dieťa. Píše USA Today.

Melissa Surgecoffová (38) z amerického North Shore v štáte Massachusetts vraj ani len netušila, že je tehotná, keď ráno 8. marca začala pociťovať kŕče.

Vzhľadom na predošlé skúsenosti s nepravidelným menštruačným cyklom sa nazdávala, že „to“ po piatich mesiacoch vynechania dostala.

Ako deň postupoval bolesti nepoľavovali, ba naopak. Musela sa schúliť, aby čo najmenej zmiernila utrpenie. Kŕče sa stupňovali do takej miery, že musela zavolať matke, aby ju odviezla k lekárovi.

„Prišla som do kúpeľne, aby som sa pred odchodom do nemocnice pripravila a videla som krv. Myslela som si, že je to dobré znamenie, že som konečne dostala menštruáciu,“ loví v pamäti Melissa.

Opäť zavolala matke a povedala jej, že všetko je v poriadku a nemusí ju zaviezť. Krátko na to sa však bolesti vrátili ešte vo väčšej sile.

Odišla si preto sadnúť na toaletu. „Sedím a hovorím si, že toto má ďaleko od menštruácie, že to zrejme budú obličkové kamene,“ hovorí.

Medzitým prišiel domov jej snúbenec Donald. Ako stál vo dverách toalety, kričí na neho, že akoby cítila, že jej niečo vychádza z tela.

„V tej chvíli som ešte nevedela, že to je dieťa. Keď som sa pozrela na záchod, myslela som si, že to je nejaký orgán,“ uviedla.

Partner Donald vzal dieťa opatrne do rúk a šiel do kúpeľne. „Uvedomil som si, že vôbec nedýcha,“ hovorí snúbenec.

Následne si spomenul na situáciu z jedného seriálu, kde novonarodenému dieťaťu očistili oči a nosné dierky. Asi po 15 sekundách vraj novorodenec začal dýchať.

O chvíľu už do ich domu prišli zdravotníci a dieťa aj s matkou odviezli do nemocnice, krátko na to prišiel za nimi aj Donald. Našťastie je ich syn Liam zdravý.

„Keď sa na to spätne pozriem, mala som jasné príznaky tehotenstva. Opuchli mi nohy, priberala som, pálila ma záha. Keby mi napadlo spojiť toto všetko dokopy, prišla by som na koreň problému,“ uviedla šťastná mamička s jasným dôvetkom na záver: „Toto je naše prvé a pravdepodobne aj posledné dieťa.“

NORTH SHORE/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti