Počuli ste už o análnom orgazme? Prezradíme vám či je to skutočnosť alebo výmysel

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/Volodymyr TVERDOKHLIB

Väčšinou je to ako s prvým sexom, zo začiatku hľadáte správny uhol a intenzitu a potom je to už len jedna jazda.

O sexe sa už rozpráva otvorene, ale análny sex ešte stále je skôr tabu. Mužov však vzrušuje a túžia po ňom, vniknutie cez análny otvor je užšie a tým je pre nich lepšie. Avšak práve to odradzuje ženy, ktoré sa boja bolesti.

Dôležité je mať otvorenú myseľ voči novým skúsenostiam a jednoducho to vyskúšať. Väčšinou je to ako s prvým sexom, zo začiatku hľadáte správny uhol a intenzitu a potom je to už len jedna jazda. Inšpirovať vás môže aj vidina orgazmu, toho análneho.

Prečítajte si aj: Nedosiahli ste orgazmus? Pripraviť vás oň môžu aj činnosti ako bicyklovanie či pitie kávy

Análny orgazmus

Ako by ste opísali orgazmus? Na daný pocit sa hľadajú slová pomerne ťažko, ide však o náhle uvoľnenie sexuálneho napätia. Orgazmy existujú rôzne a ten análny k nim jednoznačne patrí. Dosiahnete ho rovnako ako akýkoľvek iný, dráždeným miesť v konečníku s nervovým zakončením.

Medzi vagínou a konečníkom je stena, ktorá tieto citlivé miesta prepojuje. Taktiež je tam klitoris, ktorý ako viete nie je len tak hocijakým výbežkom. Jeho ramena, nervy, siahajú až do brušnej steny k miestam, ktoré môžu byť stimulované análne. Všetko je jednoducho prepojené. Počas análneho styku tak dochádza aj k dráždeniu prednej vaginálnej steny, ktorá sa nachádza hneď pod močovým mechúrom. Táto oblasť sa volá bod A a orgazmus je z nej vo vlnách.

Análny sex

Ak s análnym sexom nemáte žiadne skúsenosti a chceli by ste ho vyskúšať, poradíme vám ako sa naň pripraviť. Na chvíľu zabudnime na partnera a začnite s tým sama. V prvom rade musíte mať umyté ruky a ostrihané nechty. Akonáhle sa budete sama uspokojovať a pocítite vzrušenie, presuňte svoje prsty k análu. Zo začiatku iba jemne krúžte a následne pomaly zasuňte jeden prst.

Podobný postup niekoľkokrát zopakujte a postupne pridávajte viac prstov, dildo či vibrátor. Keď si na samotný pocit zvyknete, privolajte si na pomoc partnera a začnite si to naplno užívať.

Zdroj: shutterstoc.com/sakkmesterke

Ideálny bod

Na dosiahnutie análneho orgazmu potrebujete nájsť aj ideálne miesto. Nájdete ho rovnako ako bod G vo vagíne, najprv prstom. Skúste po vniknutí zatlačiť smerom k pupku, ak nič nepocítite, skúste to dildom či penisom. Lepšie ako prudké prirážanie je vyvinutie väčšieho tlaku.

Postup

Riaďte sa vlastným inštinktom a skúsenosťami. Čo vám pomáha dosiahnuť orgazmus pri sexe? Podobné krokmi sa riaďte aj pri análnom sexe, radí dama.cz. Či už je to obľúbená poloha, stimulácia klitorisu, vo všetkom postupujte rovnako iba váš partner bude namiesto do vagíny vnikať do análu.

Prečítajte si aj: Erotické mýty: Naozaj nebaví mužov predohra a vzrušuje ich análny sex?

Lubrikant

Na lubrikant určite nezabudnite, hlavne pri análnom sexe je veľmi dôležitým pomocníkom. Uľahčuje vniknutie, ktoré môže byť najprv nepríjemné. Nešetrite ani jeho aplikovaním, predsa len, chcete si to užiť a zažiť tu vytúženú jazdu.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti