Fantastická lockdownová premena. Mladá žena schudla za rok cez 80 kilogramov

Chudnutie Carly FitzGeraldovej
Chudnutie Carly FitzGeraldovej Zdroj: Profimedia

Celú premenu zachytávala na fotografie a videá, ktoré zverejnila na sociálnej sieti.

Mladej žene zmenil rok 2020 život. Počas lockdownov sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 82 kilogramov.

Príbeh Írky Carly FitzGeraldovej (34) zverejnil britský portál Mirror. Tej sa podarilo za 14 mesiacov zbaviť desiatok kilogramov. Pred tým bola schopná za deň prijať až 5 000 kalórií. Dnes je z nej ale iný človek. Svoju zmenu zaznamenávala na sociálnej sieti Instagram a počet fanúšikov jej stále rastie.

Carla sa rozhodla začať s chudnutím, keď sa zľakla skutočnosti, že sa možno už nezmestí na sedadlo v lietadle. Rozhodla sa, že nebude iba chudnúť, ale zmení svoje stravovacie návyky a začne športovať. Zdravý životný štýl v kombinácii s pohybom jej priniesol až prekvapivé výsledky.

Keď schudla 40 kilogramov, prestala sa báť chodiť na verejnosť a do reštaurácií. Táto fóbia vznikla tiež zo strachu, že sa nezmestí na stoličku. Kilá išli ďalej dole a rástlo aj jej sebavedomie. Zmenila štýl obliekania a teší sa z každej krátkej sukne či obtiahnutého trička.

„Celý život som zápasila so svojou váhou a mala som problémy s príjmom potravy," prezradila s tým, že vyhľadala aj pomoc u odborníkov. Tí jej diagnostikovali závislosť od jedla.

Za nezdravým životom dala definitívne bodku. Začala chodiť veľa na prechádzky a našla zaľúbenie aj v joge. „Stále som v šoku, keď sa teraz vidím v zrkadle. Cítim sa oveľa lepšie. Dokonca môžem dať nohu cez nohu a ponožky si viem dať aj v stoji," popísala svoje predchádzajúce problémy Carla, ktorej váha minulý rok ukazovala takmer 150 kilogramov.

DUBLIN/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.