Mokré intímne chvíle pod sprchou majú svoje čaro, no treba vedieť, ako na to

Milovanie v sprche.
Zdroj: shutterstoc.com/Photographee.eu

Dôležité sú správne techniky a polohy.

V prípade, že ste už skúsili sex v sprche viete, že ide o veľmi vášnivé milovanie, ktoré takpovediac pripomína aj milovanie v daždi. Nahé a ešte k tomu aj mokré telá sú veľmi príťažlivé a intímny vzťah môžu okoreniť. Môže to byť veľmi uvoľňujúce a užijete si ho všetkými zmyslami. Dôležité však sú správne techniky a polohy, nechcete si predsa ublížiť.

Prečítajte si aj: Fantastická lockdownová premena. Mladá žena schudla za rok cez 80 kilogramov

Príprava

Milovanie v sprche je úžasné, ale nie vždy bezpečné. Je tam totiž klzko, a tak sa ľahko môžete zraniť a niečo si natrhnúť. Aby ste tomu zabránili a vyhli sa nepríjemnostiam, pripravte sa na to. Stabilitu získate vďaka protišmykovým podložkám, alebo si môžete namontovať držiaky na stenu. Je to síce trvalá zmena, ale využijete ju určite viackrát. V prípade, že si v sprche chcete dopriať aj predohru, vyhnite sa aplikovaniu gélu na telo, nebudú také šmykľavé.

Tipy ako na to

V sprche sú najobľúbenejšie tri polohy. V prvom rade sa môžete oprieť o stenu vo viacerých variáciách, v polohe zozadu, chrbtom k stene a partnerovi budete hľadieť tvárou v tvár, dokonca si vás môže ovinúť okolo bokov a oprieť chrbtom o stenu. Posledný variant je však skôr pre tých zručnejších.

Zdroj: shutterstoc.com/LightField Studios

V polohe zozadu sa tiež viete pohrať v výškou a pozíciou akú zaujmete. Buď sa opriete v stoji v miernom predklone rukami o stenu, alebo môžete zaujať aj úplnú polohu na psíka. Vo vani na to určite bude dostatočný priestor, ak máte sprchový kút, v menšom sa nezmestíte.

Bez problémov v každom priestore si však môžete zajazdiť. Partner si môže sadnúť na kraj vane či na dražbu v sprchovom kúte, kdekoľvek. Vy si pohodlne vysadnete či už tvárou k nemu alebo si sadnete na neho a budete mať celý akt pod kontrolou, radí bety.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti