Domáce

Kamionista (†36) zahynul na moste Lafranconi. Uviazol v zdemolovanej kabíne

fotka.jpg

Na moste Lafranconi sa zrazili dva kamióny a osobné auto. Vodiča druhého kamiónu museli z kabíny vyslobodzovať hasiči. Prevoz do nemocnice neprežil.

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode dvoch kamiónov a jedného osobného auta. Nehoda sa stala na zjazde z mosta Lafranconi v smere na Malacky. Na mieste zasahujú tri kusy hasičskej techniky a 12 hasičov. Úsek je momentálne neprejazdný, tvoria sa kolóny.

Zdroj: TVNOVINY.sk

Zdroj: TVNOVINY.sk
 

Pozrite si zábery zo zásahu hasičov a záchranárov. Vyslobodzovali vodiča druhého kamióna, ktorý ostal vo vozidle zakliesnený. "Muž počas prevozu do nemocnice podľahol zraneniam. Na mieste nehody sa ľahšie zranili aj štyri ďalšie osoby," potvrdil pre TVNOVINY.sk Boris Chmel, hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby. 

Dve desaťročné dievčatá mali poranené nohy, šesťročné dieťa utrpelo úraz hlavy. Všetky previezli s ľahšími poraneniami do Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Žena si pri nehode poranila hlavu, tú odviezli do nemocnice na bratislavských Kramároch. Príčiny nehody teraz vyšetruje polícia, vyčísľujú aj výšku škody.

Z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody je v súčasnosti neprejazdný jazdný pruh v smere na Malacky. "Na mieste sa nachádzajú hliadky dopravnej polície, ktoré premávku usmerňujú. Vodičov preto žiadame, aby v danom úseku zvýšili pozornosť a riadili sa pokynmi polície, a ak je to možné, aby sa danému úseku úplne vyhli," povedalbratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff

Viac v Televíznych novinách o 17.00 h.

 


BRATISLAVA/ TASR, TVNOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.