Domáce

Chytili opitého kamionistu aj vodiča MHD. Tipnite, kto viac nafúkal

Fukanie vodiča - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Poriadne opitého kamionistu zastavili v pondelok pred obedom policajti v Handlovej.Pil aj vodič MHD z Košíc.

Obaja sú profesionálni vodiči a obaja nafúkali. V Handlovej zastavili policajti opitého kamionistu, v Košiciach, pre zmenu, sadol za volant opitý vodič MHD. Čo myslíte, kto z nich viac nafúkal? Ak ste tipovali kamionistu, uhádli ste.

Podivný štýl jazdy bulharského kamionistu

Poriadne opitého kamionistu zastavili v pondelok pred obedom policajti v Handlovej. Hliadku prekvapil podivný štýl jazdy vodiča kamiónu s bulharskými značkami, zaskočený zostali aj po dychovej skúške.

Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 36-ročný Andrey nafúkal 2,25 promile. Opakovaná skúška ukázala ešte vyššiu hodnotu 2,29 promile. Cudzinca zadržali, obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a vyrozumeli zastupiteľský úrad na Slovensku.

Vodičovi MHD hrozí až 5 rokov

Opitého vodiča autobusu košickej MHD prichytili dispečeri pri pondelkovej kontrole. Štyridsaťšesťročný šofér nafúkal 1,35 promile a pravdepodobne tak príde o zamestnanie. Nezodpovedný vodič čelí obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Skončil v policajnej cele.

Ako vodičovi prostriedku hromadnej dopravy mu hrozí trest na dva až päť rokov. "Polícia v tomto smere vyzdvihuje činnosť vlastnej kontrolnej činnosti zamestnávateľov, ktorí takýmto spôsobom pomáhajú odhaľovať prípady alkoholu za volantom", uviedla košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

HANDLOVÁ/KOŠICE/SITA

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti