VIDEO: Žena netušila, že je tehotná. Porodila počas letu na palube lietadla

Záber z videa,
Zdroj: Reprofoto: YouTube/VESA Channel

Správa o pôrode zaskočila aj jej partnera.

Pasažieri minulotýždňového letu z Utahu na Havaj boli svedkami nečakaného momentu. Jedna z cestujúcich totiž začala rodiť priamo počas letu. Prípad vyznieva o to bizarnejšie, že ani samotná rodička si neuvedomila, že je tehotná. Píše Ladbible.

Američanka Lavinia Moungaová odletela s rodinou na dovolenku. Keď krátko po vzlietnutí začala pociťovať kontrakcie, rýchlo pochopila, o čo ide.

Našťastie bolo na palube viacero lekárov, vrátane trochu novorodeneckých sestier. Vďaka tomu Moungaová bezpečne po troch hodinách priviedla na svet chlapčeka.

Ten sa narodil v 27. týždni tehotenstva. Dvojicu po pristátí previezli do nemocnice, tam by mali pobudnúť do momentu, kým si lekári nebudú stopercentne istí, že je dieťa schopné cestovať.

Správa o pôrode zaskočila Lavininho partnera Ethana. Ako priznal, dvojica ani len netušila, že Lavinia je tehotná. „Skutočnosť, že náš syn je tu, je priam zázrak,“ uviedol.

Na stránke GoFundMe už vznikla zbierka na podporu malého Raymonda, ako znie meno bábätka. Rodina Lavinie chce týmto spôsobom uhradiť náklady, ktoré vzniknú v nemocnici na Havaji.


Zdroj: YouTube/Buzz news

UTAH/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.