Do kaderníctva už môžete ísť, viete však aký si dáte strih? Toto sú tohtoročné trendy

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/Ponomarenko Anastasia

Pred radikálnou zmenou sa radšej vždy poraďte so svojim kaderníkom.

Na otvorenie kaderníctiev čakali ženy aj muži naozaj netrpezlivo. Predsa len melír, ombre a balayage si doma len ta neurobíte. V podstate aj pokusy o domáce farbenie vlasov nemuseli dopadnúť najlepšie. Služby sa však pre priaznivú pandemickú situáciu otvorili a vy ste určite nelenili a okamžite ste sa objednali.

Po štyroch mesiacoch vám vlasy narástli a vy tak neriešite iba odtieň vlasov, ale aj strih. A práve v tejto sfére sa každý rok udávajú nové trendy. V prípade, že chcete vyzerať moderne a túžite zažiariť, vybrali sme pre vás tohtoročné strihy vlasov, ktoré vám dodajú šmrnc.

Prečítajte si aj: Odborníci zareagovali na správy o silnej menštruácii po vakcíne či kontakte so zaočkovanou osobou

Mullet

Odborníci sa pri tomto strihu nevedia zhodnúť či je to naozaj IN alebo skôr nie. Jedno je však isté, sú osoby, ktorým podobný strih naozaj pristane a vyzerajú v ňom jednoducho trendy. Vpredu tak budete pôsobiť vážne a profesionálne a vzadu akoby ste išli na párty. Ak si to neviete predstaviť, spomeňte si na Jaromíra Jágra a jeho účes v deväťdesiatych rokoch.

V prípade, že ste rebelskú dušu a máte radi extravaganciu, neváhajte a vyskúšajte ho. V Hollywoode ho s hrdosťou prezentuje Kristen Stewart.

Zdroj: Shutterstock.com

Mikádo

Mikádo je trendy už niekoľko sezón a musíme uznať, že ide naozaj o nadčasový strih. Nazýva sa inak aj bob, ide o praktický zostrih vlasov, ktorý sa dá krásne ozvláštniť. Napríklad už vyššie spomínaným melírom či ombré. Žena s ním pôsobí hravo, nadčasovo a vie ho upraviť do elegantného účesu aj verzie na oslavu.

Tento strih viete mať v krátkej verzii aj v dĺžke po ramená. Keďže sa ofiny stávajú novou revolúciou aj v tomto prípade ho môžete skombinovať s ofinou a vytvarovať si tak obličaj. Dávajte si pozor, tento strih nepristane každému, a tak sa najprv poraďte s odborníkom.

Prečítajte si aj: Deň matiek sa blíži. Oceňte tú vašu tento rok inak ako kvetinou a sladkosťami

Shag

Už ste zachytili nový hit s názvom shag? Či už máte krátke alebo dlhé vlasy, je veľmi špecifický a opäť mu dominuje ofina. Ide akoby o dlhšiu verziu mulletu. Vlasy budete mať postupne ostrihané špecifické je aj tupírovanie pri korienkoch.

Zdroj: Shutterstock.com

Dlhé vlasy

Svoje dlhé lockdownové vlasy nemusíte okamžite strihať, možno ich stačí iba mierne upraviť. Niektorí muži totiž milujú ženy s dlhými vlasmi a priaznivo sú im naklonené aj tohtoročné trendy. Ak vaše vlasy vypadajú zdravo a husto neváhajte, zbavte sa iba poškodených koncov a zbytok si nechajte. Aspoň sa budete môcť pustiť do vytvárania všakovakých moderných účesov.

Prečítajte si aj: Aj na diétach môže byť človek závislý. Počítanie kalórií a zdravá strava môžu viesť ku katastrofe

Pixie cut

Ako to už býva zvykom, ideme z extrému do extrému a rovnako je to aj so strihom vlasov. Po dlhých vlasoch sú totižto moderné naozaj krátke vlasy. Ide o moderný zostrih, ktorý je naozaj vzdušný, ľahký, takmer bezúdržbový a drží sa na obľúbenej priečke už nejakú tu sezónu. Ide o radikálnu zmenu, preto si ju poriadne rozmyslite. Vybrať si môžete romantický variant aj rebelský look.

Zdroj: shutterstoc.com/WAYHOME studio

Ofina

Ako sme už spomínali viackrát, ofina je tohtoročné trendy. Niekto ju miluje, iný nie, na jednoznačnom názore sa nikdy nezhodnú všetci. Jedno je však isté, ak ste boli doposiaľ na vážkach, tak teraz si ju určite dajte. Nemáte čo stratiť a prinajhoršom vám jednoducho časom dorastie.

Či už si zvolíte hustú, rovnú, vzdušnú, baby ofinu alebo ľahko zvlnenú je len na vás, myslite však na to, že nie každému sa hodí, a tak sa poraďte so svojim kaderníkom, radí bleck.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti