Domáce

Slovenku vyhodili a ešte musí vrátiť aj zárobok. Ide o tisícky eur

Bez názvu.png

Dostala výpoveď a po niekoľkých dňoch jej prišla pošta, z ktorej sa spamätáva dodnes.

Chceli by ste pracovať vo firme, ktorá vám dá výpoveď a ešte si zoberie späť časť vašej výplaty? S takouto šokujúcou skúsenosťou sa na nás obrátila naša diváčka. Lucia totiž podpísala zmluvu, v ktorej súhlasila, že ČSOB Poisťovňa si môže nárokovať vyplatené peniaze a zároveň si ako živnostníčka nedala pozor, aby dokument neumožňoval svojvoľné vypovedanie dohody.

Prečo ČSOB Poisťovňa zakomponovala do zmluvy bod, ktorý bol podľa odborníka pre Luciu veľmi nevýhodný, nie je z odpovede jej zástupcov úplne jasné.

"Ide o mimoriadnu peňažnú odmenu, ktorú obchodný zástupca dostáva od poisťovne v prípade, ak súhlasí so zaradením do programu a spĺňa stanovené podmienky. Do programu je zaradený na základe osobitného dodatku k zmluve o obchodnom zastúpení, pričom nemusí so zaradením súhlasiť. Ak však súhlasí, musí spĺňať podmienky a jednou z nich je, že v prípade ukončenia spolupráce skôr ako je zmluvne stanovená doba, vyplatenú mimoriadnu odmenu, resp. jej percento musí vrátiť," reagovala hovorkyňa Zuzana Eliášová.
BRATISLAVA/TVMarkíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti