Ženu vystrašila diera v ústach bábätka. Keď sestrička zistila, o čo ide, smiech sa im nezastavil

„Diera“ v Harveyho ústach.
Zdroj: Facebook/Tony Gates Mornings

Zbadala to počas prebaľovania.

Keď Becky Stilesová z britského Colchesteru počas prebaľovania desaťmesačného syna Harveyho zbadala v jeho ústach čudesný kruh pripomínajúci dieru, spanikárila. Píše The Mirror.

Dvadsaťštyriročná matka troch detí ho okamžite zobrala do nemocnice. „Snažila som sa toho dotknúť, Harvey však len nariekal. Zavolala som preto partnera, aby sa na to prišiel pozrieť. Zasvietil na to baterkou, no tiež nevedel, čo to môže byť,“ opisuje príhodu Becky.

Keď sa na pohotovosti dostali na rad, sestričky vraj uvažovali o tom, že ho pošlú na iné oddelenie. Následne jedna z nich vzala baterku.

„Asi po 30 sekundách hovorí, že ide o samolepku. Pomyslela som si, či som hlúpa, veď evidentne ide o dieru,“ dodáva mamička.

Sestrička mu následne do úst vložila prst a samolepku vytiahla. „Bola som v rozpakoch, triasla som sa aj smiala zároveň,“ priznala Becky. Smiech údajne pretrvával až pokiaľ si nesadli do auta.

„Tam som ešte viac musela prehltnúť svoju hrdosť a znovu obvolať všetkých členov rodiny, aby som ich ubezpečila, že Harvey žiadnu dieru v ústach nemá,“ uzavrela.

COLCHESTER/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti