Príbeh ako z hororu má šokujúce pokračovanie. Po obeti v studni našli ďalšie telo ženy v jarku

Dom hrôzy v Štúrove. Tu sa to všetko začalo.
Dom hrôzy v Štúrove. Tu sa to všetko začalo. Zdroj: TV Markíza

Možno sú obaja obeťami toho istého páchateľa.

Najprv to vyzeralo na obyčajný požiar. Potom sa ukázalo, že 80-ročného majiteľa domu ešte predtým usmrtili. Tragédia v Štúrove má však pokračovanie, aké by čakal málokto.

Oheň stúpajúci z domu v pokojnej časti Štúrova si vo štvrtok všimla poštárka.

Dom zhorel a majiteľa našli mŕtveho. Nie však v dome, ale v studni. Už na pohľad bolo zrejmé, že ho najprv niekto zabil a až potom hodil do studne.

S dôchodcom v dome bývali aj mladík a staršia žena. Vzal ich k sebe, lebo údajne nemali kde bývať. Po požiari ich svedkovia videli na moste do susedného Maďarska.

Mladého muža zadržali včera večer maďarskí policajti v Ostrihome. A to len hodinu po tom, čo našli telo nebohej ženy zo Slovenska. Mladík je podozrivý z jej vraždy. Informovala o tom maďarská polícia na svojej stránke.

Iba 24-ročného Slováka previezli na policajnú stanicu, kde ho vypočuli ako podozrivého. Vyšetrovateľ navrhol jeho väzobné stíhanie.

Mladík mal 68-ročnú ženu usmrtiť a telo hodiť do odvodňovacieho jarku v Ostrihome. Je to zrejme žena, s ktorou bývali u dôchodcu v Štúrove. Podozrievajú ho aj z usmrtenia dôchodcu v Štúrove.

Podozrivý mladý muž zatiaľ ostáva v policajnej cele v Maďarsku. O jeho ďalšom osude rozhodnú v najbližších dňoch.

Pozrite si reportáž Karola Mindáka


ŠTÚROVO/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Studňa

Dôležité udalosti