Čarovanie v kuchyni: Pripravte svojim deťom rôzne maškrty, ktoré výborne chutia a vyzerajú kúzelne

Čarovanie v kuchyni
Zdroj: Teleráno

Deti milujú farby, kreativitu, sladkosti a všetko, čo vyzerá zaujímavo a hravo.

Prvý jún je už od nepamäti spojený s deťmi. Teda nie od nepamäti, ale od roku 1952 ho na Slovensku poznáme ako Medzinárodný deň detí. Hlavnou myšlienkou tohto dňa je poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete a taktiež urobiť deťom radosť.

No a práve o tom bolo aj utorkové Teleráno, kde sa okrem iného už tradične aj kuchtilo. Deti milujú farby, kreativitu, sladkosti a všetko, čo vyzerá zaujímavo a hravo. A práve o celú škálu podobných pochutín sa postaral šéfkuchár Lukáš Guzman a Vojto Artz, ktorí v kuchyni doslova čarovali.

Zdroj: Teleráno

Pripravili si rôzne variácie milovaného popcornu, cukrovej vaty, malé koláčiky či penu zo šťavy z granátového jablka a želatíny, ktorú dali do sifónovej fľaše. Až čarovne vyzerali ich experimenty s tekutým dusíkom, v ktorom mrazili penu, popcorn a následne sa pri ich konzumácii deťom dymilo z úst. Milovníci slaných pochutín sa potešili z mini burgrov a mini hotdogov. Zabudnúť netreba ani na obľúbené namáčanie ovocia a maršmelov do čokolády a rôznych ozdôbok.

Ak chystáte vaším deťom na MDD prekvapenie, alebo sa s nimi chcete iba zabaviť, určite sa pustite do niektorej pochúťky. Inšpirovať sa nimi môžete aj pri príprave detskej oslavy. Uvoľnite sa, zabavte sa s deťmi a dovoľte, aby sa aj vo vašej kuchyni diali divy.

Ako na to, sa dozviete v nasledujúcom videu.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti