Tvrdíte, že kvôli deťom nemôžete cvičiť? Ukážeme vám, ako sa to podarí

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/Oksana Kuzmina

Ideálne je pre vás cvičenie doma, kde budete striedať kardio tréningy so silovými.

Tehotenstvo je veľmi mimoriadne obdobie v živote každej jednej ženy. Okrem úžasného vývoju dieťaťa však so sebou prináša aj zmenu postavy a nadbytočné kilogramy. Niektoré ženy priberú desať kilogramov, ktoré po pôrode akoby zmiznú. Iné aj 30, s ktorými sa trápia ešte dlho, prípade im nejaké zostanú už na stálo.

V dnešnej dobe je však cvičenie a dokonca cvičenie doma čoraz populárnejšie. Aj napriek tomu, že sa snaží spoločnosť dávať do popredia typickú ženskú postavu s krivkami, mamičky sa o seba stále viac starajú a dbajú o svoj výzor. Nielen pre príjemný pohľad oka, ale hlavne pre svoje zdravie a túžbu vládať, byť silná a plná energie pre svoje batoľa.

Prečítajte si aj: Detské bábiky vymenila za kuchynské pomôcky. Spoznajte túto trojročnú hviezdu kuchyne

Nie je to však také jednoduché. Do posilňovne sa s malým dieťatkom nedostanete a doma tiež občas neviete čo skôr. Keď spí, tak vy periete, varíte a upratujete a keď je hore, vyžaduje si vašu stopercentnú pozornosť. Je to však naozaj tak? Odhalíme vám, ako to vlastne ide.

Domáce cvičenie

Práve cvičene doma je pre vás určite tou správnou voľbou. Zaberie vám omnoho menej času, keďže nemusíte nikde cestovať. Časovo si ho viete prispôsobiť, či už skoro ráno pred zobudením bábätka, večer po jeho uložení alebo počas dňa aj s jeho spoločnosťou. Áno, aj to sa dá, pozrite si video nižšie.

Zdroj: shutterstoc.com/kryzhov

Štvrtok - Náročnejší silový tréning zameraný na stred tela a panvu.

Piatok - Cvičenie zamerané na posilnenie nôh, klenby a stabilizátorov kolien a bedrových kĺbov.

Sobota - Opäť lekcia jogy zameraná na ponaťahovanie celého tela.

Nedeľa - Posilnenie celého tela pomocou cvičení s vlastnou váhou založených na princípoch funkčného tréningu a fyzio movements.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.