Kam zmizla Kiskova manželka? Prvá dáma ho na akcie nesprevádza

kiskova.jpg

Oficiálna účasť prvej dámy nie je v najbližšom čase plánovaná zatiaľ na žiadnej akcii.

Prvá dáma vyvolala sympatie už počas júnovej inaugurácie. Šaty, šperky, kabelka. Všetko pre ňu urobili slovenskí dizajnéri. Bežná prezidentská realita ale vyzerá inak. Počas prvej oficiálnej návštevy Česka bol prezident Kiska sám. Rovnako aj na ostatné.


"Kto by nechcel mať svoju manželku vedľa seba? Ale máme malé deti, takže to beriem tak. Naša dohoda s ňou platí. Je doma s deťmi," povedal prezident. Uvidíme teda prvú dámu niekedy? "Netrúfam si na túto otázku v tejto chvíli odpovedať," povedal prezidentov hovorca Peter Petrus. "Nikdy nehovor nikdy," hovorí zase Andrej Kiska.

Oficiálna účasť prvej dámy nie je v najbližšom čase plánovaná zatiaľ na žiadnej akcii. "Je možné, že ak naozaj bude taký typ stretnutia, kde to bude nevyhnutné, tak zrejme manželka pána prezidenta Kisku príde," tvrdí Petrus. 

V Česku je situácia úplne iná a Ivana Zemanová sa po manželovom boku objavuje až až. Diskusiu vyvolala jej prítomnosť na oficiálnej fotografii so svetovými špičkami na oslavách výročia vylodenia v Normandii. A neraz sa českí stylisti chytajú za hlavu pre jej outfit, pretože už párkrát bola prvá dáma Česka skutočne nevhodne oblečená. 

BRATISLAVA/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti