Tragická svadba: Ženích zomrel počas obradu. Skolaboval, keď k nemu prichádzala nevesta

Paul Wynn zomrel počas svadobného obradu
Paul Wynn zomrel počas svadobného obradu Zdroj: Paul Wynn/Facebook

Otec 11 detí sa dožil 57 rokov.

Škótska svadba nemala šťastný koniec. Ženích a zároveň otec 11 detí skolaboval pred oltárom, keď k nemu prichádzala nevesta. Nepodarilo sa ho už zachrániť, píše mirror.co.uk.

Paul Wynn (†57) bol vážne chorý, v poslednom štádiu rakoviny. Pred smrťou si chcel ešte vziať za ženu svoju dlhoročnú partnerku Alison. Tá zažila obrovský šok, keď Paul počas obradu skolaboval. Zomrel iba pár minút pred tým, ako sa mali oficiálne stať manželmi.

Nevestu (38) pred oltár privádzal ich spoločný syn. Pár mal spolu dokopy päť detí, všetky sa svadby zúčastnili.

Uverejnil používateľ Paul Wynn Piatok 5. júla 2019

Paulovi diagnostikovali rakovinu iba osem dní pred smrťou. Dávali mu maximálne dva mesiace života. Svadba bola usporiadaná narýchlo, ale všetci sa veľmi tešili. Nikto nečakal takýto tragický záver.

Rodina bola šokovaná a náhle Paulove úmrtie ich hlboko zasiahlo. „Keby som vedela, že máme tak málo času, svadba by bola hneď na začiatku týždňa," prezradila užialená Alison. Nestrácala by čas ani tým, že 10 minút čakala pred radnicou na svoju svadobnú kyticu.

Namiesto hostiny teraz rodina chystá pohreb. Alison tvorila s Paulom pár 21 rokov. Spolu majú deti Sandyho (20), Tarquina (15), Marcusa (13), Louise (8) a Poppy (4).

EDINBURGH/jh

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti