Je toto najväčšie tehotenské bruško, aké ste videli?

article-2721710-206F7D9100000578-988_634x395.jpg

Pochváliť sa ním môže prvorodička z Veľkej Británie. Počas tehotenstva pribrala neuveriteľných 41 kíl. Ľudia sa jej pýtali, koľko detí čaká.

Prvé tehotenstvo dalo poriadne zabrať mladej Britke z Bristolu. Prvorodička počas očakávania pribrala neuveriteľných 41 kíl a do materského oblečenia sa ani zďaleka nevmestila.

Lara Carpenter-Beck (29) sa pri túžobnom očakávaní dostala na konfekčnú veľkosť XXXL. Dôvodom jej rýchleho priberania je zrejme cukrovka, ktorou trpí. Čo je však neuveriteľné, Lare sa podarilo schudnúť takmer všetko to, čo pribrala, za jeden rok.

Zdroj: Profimedia.sk

Lara sa priznala pre britský portál The Daily Mirror, že si takto tehotenstvo nikdy nepredstavovala a nečakala, že bude taká veľká. „Ľudia sa ma pýtali, koľko detí čakám. Keď som povedala, že jedno, boli šokovaní," povedala Lara.

V 32. týždni tehotenstva Lare na kontrole doktorka povedala, že jej dieťa má takú veľkosť, ako iné deti tesne pred pôrodom. O štyri týždne na to ju previezli do nemocnice a prvorodička podstúpila cisársky rez.

Dievčatko Savannah vážilo tesno po narodení 4, 2 kíl. Lara s partnerom Chrisom (38) pre veľké tehotenské bruško očakávali, že sa im narodí chlapec. Z tak veľkého dievčatka boli naozaj prekvapení.

Zdroj: Profimedia.sk

„Boli sme šťastní, že je zdravá. Aj keď bola väčšia, ako iní novorodenci v nemocnici," prezradila šťastná mamička.

Britka sa obávala, ako dlho bude zhadzovať nabraté kilá. No na jej prekvapenie, sa ich zbavila o necelý rok po pôrode. Aj keď Lara zatiaľ nedosiahla číslo, ktoré jej svietilo na váhe pred otehotnením, je absolútne spokojná.

Zdroj: Profimedia.sk

BRISTOL/TheDailyMirror, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti