Z Mosta SNP spadla žena (25), s poranenou hlavou skončila v nemocnici

Policajti pomohli žene, ktorá spadla z Mosta SNP.
Zdroj: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj

Zachraňovali ju bratislavskí policajti.

Bratislavskí policajti pomohli žene, ktorá v sobotu (10. 7.) večer spadla z Mosta SNP v hlavnom meste. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Žena sedela na betónovom múriku spodnej časti Mosta SNP, po páde utrpela poranenie v oblasti hlavy.

V sobotu večer bola vyslaná hliadka policajtov na pravý breh Dunaja, kde malo dôjsť k pádu ženy z Mosta SNP. Zakrátko spozorovali na betónovom šikmom vale zranenú ženu.

„Tú pridržiavala ďalšia žena, aby sa nezošmykla do rieky, keďže sa nachádzala v jej bezprostrednej blízkosti. Zranená žena bola pri vedomí, s policajtmi komunikovala a v oblasti zátylku mala zranenie, ktoré intenzívne krvácalo. Policajti žene pomohli sa dostať zo šikmej betónovej plochy do bezpečia a poskytli jej prvotné ošetrenie," priblížil Szeiff. Následne ženu odviezla rýchla zdravotnícka pomoc do jednej z nemocníc.

Policajti zistili, že zranená 25-ročná Bratislavčanka spolu s ďalšou 26-ročnou ženou sedeli na betónovom múriku spodnej časti Mosta SNP, pričom následne z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k jej pádu, ktorým utrpela poranenie v oblasti hlavy.

BRATISLAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pád

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.