Čo robil tento muž za volantom?! Policajti pri ňom zistili až štyri závažné prešľapy

Muž, ktorý jazdil bez vodičáku a pod vplyvom drog,
Zdroj: TV Markíza

Tridsaťštyriročný muž z okresu Trenčín jazdil na sídlisku Juh.

Parádny úlovok trenčianskych policajtov. Príslušníci Pohotovostnej motorizovanej jednotky vo štvrtok (15.7.) odhalili vodiča, ktorý jazdil na ukradnutom aute počas zákazu šoférovať. To však nie je všetko. Muž bol pod vplyvom drog, pričom tie mal aj pri sebe.

Tridsaťštyriročný muž z okresu Trenčín jazdil na sídlisku Juh. Po tom, ako spozoroval hliadku, prudko zrýchlil a nezastavil na stopke. Informuje o tom na svojej FB stránke KR PZ v Trenčíne.

Muži zákona ho tak zastavili. Nakoľko javil známky požitia alkoholu alebo omamných látok, vyzvali ho k dychovej skúške, ktorá bola negatívna.

Vodič predložil všetky požadované doklady okrem vodičského preukazu. Policajti následne lustráciou v evidenciách zistili, že muž má osemročný zákaz činnosti riadiť motorové vozidlá až do roku 2025.

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Ďalej policajti zistili, že vozidlo, na ktorom jazdí, je kradnuté. Vzhľadom na nervozitu muža policajti nadobudli podozrenie, že môže prechovávať u seba podozrivý materiál, čo sa aj potvrdilo. Vodič im dobrovoľne vydal zelenú sušinu, podľa vlastných slov marihuanu.

Vodič policajtom uviedol, že pred dvoma dňami užil pervitín. Výsledky lekárskeho vyšetrenia boli pestrejšie na rôzne omamné látky. Potvrdila sa totiž pozitivita na amphetamín, metamfetamín, metadon, extázu, benzodiazepíny a THC.

Mužovi odobrali biologický materiál na bližšie skúmanie, ktoré určí, či sa dopustil priestupku alebo trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Momentálne čelí obvineniu z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Nakoľko je momentálne v podmienke, bol spracovaný podnet na jeho väzobné stíhanie.

SUPER PRÁCA TRENČIANSKYCH „PÉEMJEČKÁROV“: ZISTILI VODIČA 4 V 1 - JAZDIACEHO POD VPLYVOM DROG, NA UKRADNUTOM AUTE, V ČASE...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Trenčiansky kraj Piatok 16. júla 2021

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

TRENČÍN/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Trenčín

Dôležité udalosti