Pristál na Marse a teraz zomrie!

1111.jpg

Pri čítaní nebudete potrebovať nožničky na nechty. Čitatelia oceňujú najmä vynikajúco napísaný príbeh, Markovu vynaliezavosť, nadhľad a vtipné momenty.

Astronaut Mark Watney sa pred šiestimi dňami stal jedným z prvých ľudí, ktorí pristáli na Marse. Bola to úžasná udalosť. Jedinečný krok ľudstva v snahách o osídlenie vesmíru. No nie vždy veci vyjdú tak, ako si predstavujeme a všeličo sa môže zrazu zvrtnúť. Dnes Mark nepochybuje, že bude prvý, kto na Marse aj zomrie!

Knižná novinka Marťan je vzrušujúce, ale aj vtipné čítanie nielen pre fanúšikov dobrodružnej sci-fi.

Pozrite si TRAILER na novinku Marťan


Bola to naozaj úspešná misia. Až do chvíle, keď ju museli predčasne ukončiť pre piesočnú búrku, ktorá ohrozuje život posádky. Mark pri nej takmer zahynie, a keď sa preberie, nachádza sa v úplne novej životnej situácii. 

Ostal celkom sám na planéte, ktorá akoby sa ho zo všetkých síl pokúšala zabiť. Nemá ako oznámiť Zemi, že je nažive, a aj keby sa mu to podarilo, jeho zásoby ani zďaleka nepostačujú, aby prežil do príletu ďalšej kozmickej lode.

Na druhej strane aj tak asi nebude mať dosť času, aby zomrel hladom. Poškodené vybavenie, kruté marťanské prostredie a starý známy „ľudský faktor" so svojimi prešľapmi a chybami ho môžu zabiť oveľa skôr.

Mark však nie je ochotný len tak to vzdať. Vďaka svojej vynaliezavosti, technickým schopnostiam a zarytému odhodlaniu vytrvalo bojuje s jednou neprekonateľnou prekážkou po druhej. 

Vystačí mu silná vôľa a hlboké znalosti na to, aby prekonal neprekonateľné?

„Pri čítaní Marťana nebudete potrebovať nožničky na nechty...," napísal Amazon.com

Príbeh Marťan je taký futuristický Robinson Crusoe, píše Amazon, kde kniha získala 4,6 hviezdičky z piatich v tisíckach hodnotení. Čitatelia oceňujú najmä vynikajúco napísaný príbeh, Markovu vynaliezavosť, nadhľad a vtipné momenty.

Začítajte sa do dobrodružného sci-fi príbehu Marťan.

BRATISLAVA/BUX

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.