Čo prezrádza tajnostkára? Všímajte si päť dôležitých signálov

Ilustračná snímka.
Zdroj: BlueSkyImage/shutterstock.com

A nie to len klamanie či absencia milovania sa.

Máte „ciťák“, že niečo s ním nie je v poriadku. Šiesty zmysel vám našepkáva, že partner pred vami niečo tají, čo by ste nemali vedieť.

Dôvody, prečo ľudia skrývajú a zamlčiavajú pravdu, môžu byť rôzne. Niekto sa bojí, že ho odsúdi partner za hriech z minulosti, iný sa zase obáva o kariéru alebo nechce blízkym pridávať starosti navyše.

Každý z nás má nejaké tajomstvo, ktoré si stráži. Výnimkou určite nie je ani váš partner. Ako však reálne zistíte, že je to tak? V článku nájdete pár signálov, ktoré vám to odhalia.

Vyššie nároky na súkromie

Dôvodov, prečo sa vás stráni, môže byť niekoľko. Začal opäť fajčiť, ale nechce to pred vami priznať alebo má zdravotné problémy a nateraz vás nechce nimi zaťažovať. A práve preto chce byť sám. Častejším kontaktom s vami riskuje, že by sa prezradil.

Nerozpráva o sebe

Pred vašou novou situáciou ste vedeli, s kým bol na obede, či kedy skončí v práci. Zrazu akoby uťalo. Je skúpy na slovo, nehovorí o prežívaní dní, aktivitách či záľubách.

Prečítajte si tiež:

Myslíte si, že si váš partner zmenil obvyklý rozvrh? Zamerajte sa na to, či radikálne upravil svoje bežné návyky. Nápadne často zostáva v zamestnaní nadčas alebo ho vaši priatelia videli v meste, aj keď tvrdil, že bol v tom čase v kancelárii? Potom vedzte, že váš partner je tajnostkár.

Vzďaľuje sa vám

Nevšímavosť, nervozita, neochota tráviť s vami čas. Nerozprávate sa, nechytáte sa za ruku, nedá vám pri odchode pusu medzi dverami. Jedným zo znakov, že niečo tají, je práve emocionálny chlad a nedostupnosť. Aj pre toto napríklad neposiela sladké esemesky, na ktoré ste boli zvyknutá. Dochádzajú mu slová. Jedným zo signálov môže byť aj to, že pred vami schováva telefón.

Tajomstvá sa ukážu v spálni

Finančný krach, myšlienky na rozchod, milenka, nemanželské dieťa. Jedným z príznakov, že niečo skrýva, sa prejavuje aj v spálni. Milovania ubudlo, ale vy neviete prečo.

Zdroj: Kamil Macniak/shutterstock.com

Ako ďalej píše portál oprahdaily.com, majte sa na pozore aj vtedy, ak partner bez predchádzajúcej dohody a komunikácie začne vyžadovať nové veci v posteli. Trojka, zväzovanie? Dôvodom môže byť, že o týchto praktikách len platonicky sníva. Horším variantom je to, že to od niekoho odkukal.

Zamotáva sa do klamstiev

Zo spoločného účtu zmizla nemalá suma, pod sedadlom v aute ste našli podozrivý predmet a nejako nápadne často vám niekto volá zo skrytého čísla, ale po zdvihnutí vždy zloží telefón.

Je logické, že máte otázky. Pýtate sa, ale partnerove vysvetlenia sú chabé, pritiahnuté za vlasy a nedávajú zmysel alebo sa v nich pri opakovaných popisoch menia fakty. Je totiž známou pravdou, že keď niekto klame či zatajuje, vymýšľa si detaily, ktoré pri každom ďalšom prerozprávaní akosi nesedia. Z troch hodín sa stávajú štyri, z modrej červená a tak ďalej, píše portál bety.cz.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti