Neuveriteľné! Zlodej v Bratislave ukradol s autom aj ženu a dieťa

Násile
Zdroj: Shutterstock.com

Havaroval, ale našťastie rukojemníkov vysadil už skôr. Dnes ho obvinili a čaká, či ho zoberú za mreže.

Bratislavčana, ktorý vo štvrtok ráno na Kazanskej ulici na bratislavských Dolných Honoch ukradol naštartované auto, v ktorom sedela aj žena s malým chlapčekom, už obvinili z obmedzovania osobnej slobody a neoprávneného užívania cudzieho motorového vozidla. Páchateľa po streľbe a následnej nehode policajti chytili pred Dunajskou Stredou. Momentálne je v policajnej cele aj s návrhom na vzatie do väzby.

Bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová k prípadu uviedla, že 25-ročný Peter R. nastúpil pred jedným zo supermarketov do Octavie, vodička v ňom nebola, vzadu však sedela žena s dieťaťom a namieril si to smerom na Dunajskú Stredu.

To už boli pripravení aj policajti v Trnavskom kraji. Po opakovaných prosbách ženy, aby ich pustil, oboch vysadil v obci Bač.

Po niekoľkých kilometroch ho zastavila policajná hliadka. Keď sa priblížili k autu, vodič vyštartoval proti nim, pričom ich aj ohrozil. S autom sa potom otočil späť smerom na Šamorín. Na viacnásobné policajné výzvy nereagoval, policajti preto použili služobné zbrane. Na vozidle zasiahli zadné pneumatiky, auto havarovalo a šoféra policajti zadržali. Páchateľa si prevzali bratislavskí policajti, polícia v Dunajskej Strede navyše ohrozenie hliadky prešetruje ako útok na verejného činiteľa. Žene s dieťaťom sa našťastie nič nestalo.

BRATISLAVA,DUNAJSKÁ STREDA/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti