Matka štvorčiat nevie, kde jej hlava stojí: Vstávam o tretej a miniem 40 plienok za deň

Rodina so štvorčatami z Kalifornie
Rodina so štvorčatami z Kalifornie Zdroj: Instagram/Santina Monreal

Po umelom oplodnení sa Američanke narodili vytúžené deti.

Manželia z Kalifornie nemohli prirodzenou cestou počať dieťa, a preto sa rozhodli podstúpiť umelé oplodnenie. Vytúžené dieťatko prišlo, ale hneď štvornásobne. Zo štvorčiat majú veľkú radosť, ale otvorene priznávajú, že je to veľmi náročné.

Santina Monrealová (37) svoje každodenné príbehy zverejňuje na sociálnej sieti Instagram. Život so štvorčatami nie je vôbec jednoduchý. Denne vstáva o tretej hodine, pravidelne si odsáva mlieko a deti kŕmi každé tri hodiny. Za deň spotrebuje minimálne 40 plienok a bábätká vypijú aj 32 fliaš mlieka.

Aj napriek strastiam hovorí Santina s manželom Adrianom (37) o vytúžených deťoch, ktoré sa narodili v januári 2021. Majú dvoch chlapcov (Sebastain a Aiden) a dve dievčatá (Sevilla a Aria).

Rodina iba na umelé mlieko minie 108 libier (125 eur) týždenne. Podobnú sumu zaplatia aj za jednorazové plienky. Kopu zašpinených detských podbradníkov a oblečenia musia prať aj štyrikrát za týždeň.

Santina sa ale nesťažuje. Po deťoch veľmi túžila a musela podstúpiť až šesť pokusov o umelé oplodnenie. Zaplatili za to približne 11-tisíc libier (takmer 13-tisíc eur).

„Mať štvorčatá je poriadna drina, ale nemenila by som. Sú našim zázrakom," prezradila pre The Sun.

USA/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.