Kvôli láske schudol 50 kíl! Známy Slovenský hudobník s premenou nekončí

Kvôli láske schudol 50 kíl! Známy hudobník svojou premenou nekončí, pred sebou má nový cieľ
Zdroj: Teleráno

Na koncertoch ho fanúšikovia nespoznávajú.

Hudobníkovi Františkovi Reinerovi sa podarilo to, o čom snívajú mnohí. Za pol roka schudol neuveriteľných 50 kilogramov. Prvýkrát sa tak namiesto prázdnych novoročných predsavzatí rozhodol pre skutočné a trvalé zníženie hmotnosti. Mal na to pádny dôvod, lásku. Zamiloval sa a svoju priateľku chcel získať v novom tele.

Z vyše 150-kilogramového muža je tak výzorovo úplne niekto iný, nespoznávajú ho ani fanúšikovia. A ako sa mu to podarilo? „Upravil som najmä stravu. Jedol som bielkoviny, mäso a k nemu zeleninu. Na raňajky som si tiež dal šunku so zeleninou namiesto s chlebom a skoncoval som s prejedaním,“ prezradil v rozhovore.

Navyše zmenšil porcie a nedoprial si ani vysmážané jedlá či pochutiny. Okrem stravy musel pridať aj pohyb. „Som lenivý, necvičil som. Namiesto toho som sa začal pravidelne prechádzať a chodil som aj hodinu, dve. Moje telo zažilo šok, nebolo na pohyb zvyknuté, takže aj prechádzka bola preň nová a stačila,“ vysvetľuje. Napriek tomu tvrdí, že silový a kardio tréning je pri chudnutí dôležitý. „Vďaka tomu nebudú mať ľudia problémy s ovisnutou kožou,“ vysvetľuje.

So svojím bojom neprestáva a ide ďalej. „Aktuálne mám 108 kilogramov, chcel by som váhu znížiť na 90,“ prezrádza svoje vízie. Ako hovorí, celý proces sa mu podaril vďaka silnej motivácii. „Vyhral som sám nad sebou,“ skonštatoval.

Inšpiratívny rozhovor s hudobníkom si môžete vypočuť nižšie.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.