Najvtipnejšie sexuálne trapasy

trapas.jpg

Väčšina aktérov príbehov žiaľ skončila na pohotovosti. Našťastie sa ale všetko dobre skončilo.

Určite sa aspoň jeden sexuálny trapas v posteli alebo už mimo nej stal. Nebude ani posledný. Párkrát ste sa zrejme pobavili aj na tých cudzích, ktoré ste počuli vo svojom okolí. Portál bety.cz pozbieral pár takýchto veselých príhod.

Sex, pri ktorom šlo o život

Do ambulancie v nemocnici priviezli mladého muža s priateľkou. Rozhodli sa, že budú mať sex v babičkinom byte, pokiaľ nebude doma. Z jej lekárničky vybrali tubu s niečím, o čom boli presvedčení, že to bude lubrikačný gél. Ukázalo sa ale, že to bola nitroglycerinová pasta, liek na srdcové problémy, ktorý môže spôsobiť smrteľný pokles krvného tlaku. Keď babička prišla domov, našla párik ležať na sebe a v bezvedomí. Okamžite zavolala záchranku. Našťastie všetko dobre dopadlo.

Vzrušujúce povolanie?

Keď som začínala ako sestrička, dostala som za úlohu vykúpať neuveriteľne krásneho pacienta. Snažila som sa byť profesionálna, aby som nepriviedla do rozpakov ani seba, ani jeho. Ale v okamihu, keď som mu začala umývať chrbát a chcela som mu povedať "Otočte sa", povedala som "Posuňte sa". Na čo sa na ma dotyčný pozrel a s úsmevom mi povedal: "No neviem, či je tu pre nás oboch dosť miesta, ale verte mi, že sa posnažím."

Srandičky s vibrátorom

Mám syndróm suchých očí a preto sú veľmi citlivé. Mala som pred operáciou, ale doktori mi nezakázali sex. Tešila som sa, pretože s priateľom som chcela vyskúšať novú hračku, ktorú dostal zo srandy od kamarátov. Bol to veľmi prepracovaný rotujúci vibrátor. Zo srandy sa rozhodol ho pustiť naplno a priložiť mi ho k tvári, aby ma trochu poplieskal. Lenže obrátky boli také vysoké, že sa vibrátor posunul, tresol ma do oka a poškriabal mi rohovku. Oko mi začalo nekontrolovateľne slziť a museli sme ísť do nemocnice. Chcela som si vymyslieť nejaký úraz, aby som nemusela opísať, čo sa v skutočnosti stalo, ale to nakoniec to aj tak prasklo. 

Zdroj: Shutterstock.com

Stratené kľúče

Na pohotovosť prišla žena, ktorá sa práve na parkovisku v aute pohádala s priateľom. Vraj sa naňho počas hádky tak nahnevala, že mu vytiahla kľúče zo zapaľovania a rozhodla sa ich schovať vo svojej vagíne, aby nemohol odísť. Ale keď ich chcela po istom čase vytiahnuť, tak ich nemohla nájsť a musela požiadať o odbornú pomoc. Nakoniec sa ale kľúče nenašli. Zrejme zabudla v rozrušení na to, že jej niekde vypadli a ona si to nevšimla.

Horúce párky

Zavolali ma, aby som vyšetril pacientku s bolesťami brucha. Keď som k nej prišiel, zistil som, že to bola moja bývalá spolužiačka zo strednej, ale namiesto toho, aby mala radosť, že ma vidí, tak vyzerala vydesene. Priznala sa, že ju nebolí brucho, ale niečo sa v nej vo vnútri zaseklo. Pár hodín predtým totiž dala do mikrovlnky zmrazený hotdog a chcela ho použiť ako sexuálnu pomôcku. Ale tým, že ho ohriala, tak hotdog zmäkol a vo vnútri sa jej zlomil a už ho nemohla dostať von. Vybral som jej ho, ale pochybuje, že až budeme mať stretávku zo strednej, tak sa na nej objaví.

Neposlušný balónik

Na pohotovosť dorazila dvojica s príbehom: Počas sexu dievča strčilo do mužovho zadku stredne veľký gumový balónik. Ten sa ale dostal tak ďaleko, že už neboli schopní dostať ho von a ani na pohotovosti si s tým nevedeli poradiť. Museli privolať chirurga a keď naňho čakali, muž začal kašlať. Balónik naraz vyletel ako strela, keď sa zrazu otvorili dvere a vstúpil chirurg, ktorého zasiahol do čela.

BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.