Tento muž pravidelne masturboval vo vlaku pred ženami. Polícia ho už rieši

Záber muža, ktorý masturboval vo vlaku.
Zdroj: Instagram / stop_catcalling_now

Incident sa stal aj v rýchliku smerom zo Žiliny.

Ďalší prípad sexuálneho obťažovania v jednom zo slovenských vlakov. Po tom, čo obvinili 35-ročného Lukáša z prečinu výtržníctva, zverejnil profil Stop catcalling now na Instagrame nepríjemnú skúsenosť ďalšej mladej Slovenky. 

„Asi pred mesiacom sme s kamarátkami išli zo Žiliny domov. Bol podvečer a v plne osvetlenom vagóne rýchlika sa nám stalo presne to isté, čo tej dievčine,“ začína svoj príbeh mladá žena.

Približuje, že na vedľajšej sedačke sedel chlap, ktorý sa začal „obšťastňovať“ v momente, ako si s kamarátkou sadli.

„Okoloidúci, samozrejme, nič neurobili, ale nemôžem zaručiť, že si to niekto všimol, keďže pán sa snažil byť veľmi ‚diskrétny‘,“ opisuje.

Jeho správanie sa podarilo mobilom zachytiť  druhej kamarátke, ktorá sedela pri okne cez uličku. „Keďže sme boli tri, nebáli sme sa ísť aj za sprievodkyňou. Veľmi ochotná a chápavá išla za ním. Medzitým, ako som za ňou išla, chlap sa postavil a dal sa na odchod,“ uvádza.

Sprievodkyňa vraj muža zastavila a pýtala si od neho lístok. Dievčatám povedala, že je jej ľúto, že niečo podobné museli zažiť a poprosila ich, aby jej nakrútené zábery a fotky poslali. Na ďalšej zastávke sa uistila, že vystúpil.

Polícia už prípad rieši

O skúsenosti s týmto mužom sa podelili aj ďalšie mladé ženy. „Nenecháme sa len tak ľahko zastaviť, hlavne preto, že po pridaní príspevku nás kontaktovalo xy dievčat s tým, že si zažili toto isté s tým istým pánom,“ uvádza spomínaný profil a vyzýva každého, kto by mohol mať bližšie informácie, aby kontaktoval ich alebo rovno políciu.

Týmto prípadom sa už zaoberá príslušný útvar železničnej polície v Trenčíne. Viac informácií v tejto chvíli nie je možné uviesť, informuje polícia na sociálnej sieti.

Podobným incidentom sa zaoberá aj železničná polícia v Žiline. K tomu došlo iba pred pár dňami a aj v tomto prípade už prebiehajú procesné úkony.

Zdroj: Instagram.com/stop_catcalling_now

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Sexuálne obťažovanie

Dôležité udalosti