Symboly predstavujúce guľku v čele. Za vyhrážanie primátorovi skončil vo väzbe

Symboly predstavujúce guľku v čele. Za vyhrážanie sa primátorovi skončil vo väzbe
Zdroj: TV Markíza

Údajným pisateľom je otec dvoch hendikepovaných detí.

Za vyhrážanie primátorovi skončil vo väzbe. Na Facebooku podľa všetkého napísal niečo, čo v primátorovi vzbudilo obavu o život. Údajného pisateľa zadržali policajti a sudca ho vzal do väzby.

Symboly predstavujúce guľku v čele. Toto údajne muž poslal cez sociálnu sieť primátorovi Stropkova. Ten to nahlásil polícii. Samotný primátor Stropkova sa k celej udalosti vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nechcel vyjadrovať.

Rieši to polícia, no na slovo je skúpa. Podrobnosti zverejnil akurát súd. Nami získané informácie síce hovorkyňa nekomentovala, no potvrdila, že Stropkovčan je aktuálne vo väzbe.

Sudca odmietol náhradu väzby písomným sľubom obvineného či úradným dohľadom. Podľa našich informácií môžu údajné vyhrážky primátorovi súvisieť so snahou získať vyhradené parkovacie miesto. Muž je držiteľom preukazu ZŤP a stará sa o dvoch hendikepovaných synov.

Začiatkom septembra sme s ním nakrúcali reportáž. Primátor vysvetlil, že v meste vyhradené parkovacie miesta pre konkrétne evidenčné číslo auta neprideľujú.

Či údajné vyhrážanie primátorovi súvisí s témou parkovania, definitívne potvrdí či vyvráti až vyšetrovanie. Muž ostáva zatiaľ vo väzbe.

Prípad sleduje Pavol Sivák.


STROPKOV/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Parkovanie

Dôležité udalosti