Nová živá Barbie má len 16! Tvrdí, že je úplne prirodzená a nádherná

10599562_453635281443147_3013089370933912287_n.jpg
Zdroj: Facebook

Pozrite si fotografie a rozhovor s Lolitou z Ukrajiny. Jej sebavedomie nemá hraníc. Tvrdí, že je prirodzene krásna a ženy jej krásu závidia. Myslí si, že by chceli vyzerať ako ona.

Zoznámte sa s Lolitou Richi, najmladšou „ľudskou Barbie" na svete. Ukrajinka pochádzajúca z Kyjevu má len 16 rokov, no už teraz pripomína vernú kópiu obľúbenej dievčenskej hračky.

Lolita okrem jej nezvyčajného vzhľadu šokuje aj tým, že tvrdí, že nemá na sebe žiadne plastické vylepšenie. Takto sa vraj narodila a je úplne prirodzená.

Pochváliť (ak je to teda chvályhodné) sa môže uzučkým pásom, veľkým prirodzeným poprsím a tváričkou, ktorá akoby Barbie z oka vypadla. Jediné, čo ma na svojom tele umelé, by mali byť kontaktné šošovky a obľúbené farebné parochne. Či jej prirodzenosť veríte, to už necháme na vás.

Zdroj: Facebook

Iné ženy by sa mnou mali nechať inšpirovať. Mám prirodzene nádhernú postavu. Cítim sa dobre a podľa mňa existuje mnoho žien, ktoré by chceli vyzerať ako ja.

„Ľudia mi otvorene hovoria, že na mňa pre môj pekný vzhľad žiarlia. Núdzu na chalanov rozhodne nemám, no tí z našej školy nie sú podľa môjho gusta," odvážne sa priznáva Lolita pre britský denník DailyMail.

Lolita bola v detstve vraj divoškou a s bábikami nehrala. Skôr pobehovala po vonku s chalanmi.

Zdroj: Facebook

„Takto som sa začala obliekať, pretože chcem vyzerať čo najlepšie. Nechcela som sa podobať bábike. Myslím si, že iné ženy by sa mnou mali nechať inšpirovať. Žena by sa vždy mala snažiť vyzerať dobre. Ak nemá pekné oči, mala by si dať kontaktné šošovky. Ak má krivý nos, mala by si ho nechať upraviť.

Prsia má Lolita podľa jej slov prirodzené, vylepšuje si ich len push-up podprsenkou. „Mám prirodzene nádhernú postavu, takže nemusím držať ani diétu. Jem všetko, na čo mám chuť. Cítim sa dobre a podľa mňa existuje mnoho žien, ktoré by chceli vyzerať ako ja." Dodáva sebavedomo.

Mama ju vraj v „Brabie vzhľade" podporuje a je na svoju dcéru hrdá.

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook


KYJEV/DaiyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.