Ste schopná nevery? Odhaliť to môže aj veľkosť vášho poprsia

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstoc.com/oneinchpunch

Čo-to prezrádza aj spodná bielizeň.

Nevery sa bojí každý, predsa len pokiaľ nie ste v otvorenom vzťahu, tak predstava, ako je vaša milovaná polovička s niekým iný, vôbec nie je vábna. Práve naopak. Zraňuje, ničí vaše ideály, vzťah a láme vám srdce. A preto sa jej snaží každý predísť, chodiť len so „správnymi“ ľuďmi a keď už, tak ju odhaliť a čo najskôr vzťah ukončiť.

Podľa niektorých znamenie, iní tvrdia povaha, vzhľad a najnovšie aj veľkosť poprsia vraj dokážu prezradiť nevernosť ženy. K tomu sa pridruží aj druh a výber spodnej bielizne. Čo myslíte, dá sa naozaj určiť nevera podľa poprsia?

Prečítajte si aj: Na bozkoch záleží. Vedci skúmali vplyv bozkávania na sexuálny život a vzťah

Najväčšie nevernice

Vraj áno, dá. A skôr, ako vám to prezradíme, skúste si tipnúť, ktoré poprsie je typické pre najväčšie nevernice? Ak ste predpokladali, že tie s bujným poprsím, ste na omyle. Údajne až pätina neverných žien nosí podprsenku s veľkosťou košíka B. Celkovo nadpolovičná väčšina neverných žien má veľkosť poprsia od AA do C.

O prieskum sa postaral portál IllicitEncounters.com, ktorý je v podstate zoznamovacia stránka zadaných ľudí, takže je to takpovediac z prvej ruky. Zúčastnilo sa ho 800 žien. V prieskume dokonca odhalili, že ženy, ktoré si rady kupujú sexi spodnú bielizeň, tak robia väčšinou nie pre svojich manželov, ale milencov.

Ženy s bujným poprsím

Je všeobecne známe a prieskum to tiež potvrdil, že ženy s bujným poprsím sú pre mužov príťažlivejšie ako dámy s drobným poprsím. Asi aj preto sa k nim viaže stereotypná predstava, podľa ktorej sú považované za promiskuitné. Ako sme preukázali vyššie, opak je však pravdou.

„Aj keď je pravda, že mnohých mužov priťahujú ženy s veľkými prsiami, väčšina si u svojich sexuálnych partneriek všíma jej celkový sex-appeal, sebavedomie a podobne. Nie len prsia. Nijak nie je dokázané, že by ženy s veľkými prsiami boli v milovaní lepšie alebo si ho viac užívali,“ povedal expert na zdravú sexualitu Adam Durčák portálu blesk.cz.

Zdroj: shutterstoc.com/belyaev.photo

Sexi spodná bielizeň

No a pozrime sa bližšie na dráždivú spodnú bielizeň. Satén, čipky, sieťky, podväzky, košieľky a prípadne aj nejaké tie komplety. Milujete pohľad na seba v sexi bielizni? Väčšina áno, otázka je či aj váš manžel. A možno sa ani nevie vyjadriť, pretože ju na vás nevidí. Doma si totiž oblečiete kárované pyžamo a obujete ponožky, kdežto pri milencovi ste kreatívnejšia a odvážnejšia.

Výsledky prieskumu odhalili, že len 11 percent žien nakupuje špeciálnu bielizeň na milovanie s manželom, zatiaľ čo 73 percent žien si podobný odev oblieka a kupuje práve na zvýšenie záujmu u milenca. Aby im na to manžel neprišiel, nenakupujú spodnú bielizeň v špeciálnych značkových predajniach, ale bežných reťazcoch, kde sa položka ľahko stratí.

„Atraktívna či sexi spodná bielizeň pritom rozhodne nezvýši pôžitok z intímnych chvíľ len mužovi, ale aj samotným ženám. Dodáva im sebavedomie a vie ich sexuálne nabudiť. Keďže má žena milenca, netúži po rutinnom milovaní, ale chce si dopriať jedinečný sexuálny pôžitok,“ tvrdí Ďurčák.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti