Domáce

Deviatačky z Palárikova ubili dvoch psíkov kladivom. To ale nebolo všetko

deviatacky.jpg
Zdroj: Facebook

Veterinár nevylúčil, že psíkovia boli pochovaní zaživa. Dievčatá svoj čin neľutujú a ešte sa na ňom smejú.

Len 15-ročné školáčky, ktoré nastúpia po prázdninách na strednú školu, svojím ohavným činom šokovali celé Slovensko. Kladivom s plochou 4x4 centimetre bili dvoch psíkov do hlavy a chválili sa tým aj na sociálnej sieti. "Jeden čokel nechcel skapať, ten druhý bol po dvoch ranách K.O." opísala hrdo Kristína na Facebooku. "Mal takú tvrdú gebulu...nájdeme ďalšie obete," pridala sa jej kamarátka Regina. 

Zdroj: Facebook

Na ich komunikáciu na sociálnej sieti upozornil aj spevák Robo Mikla, ktorý vyzval kompetentných, aby sa toho ujali. "Prijali sme podnet občana, ktorý našiel informácie o čine na internete. V spolupráci so štátnou políciou sme dievčatá a chlapca predviedli," potvrdil pre cas.sk Radovan Ježo, náčelník obecnej polície. 


Dievčatám totiž pomáhal aj 22-ročný Martin, ktorý prezradil, že ich k tomu prinútili Reginini rodičia, lebo psy trhali hydinu. Ako Martin povedal, je mu to ľúto, ale Regina s Kristínou sa doteraz na tom smejú. Drzé boli dokonca aj na polícii. Novinárov poslali do p....- Pozrite si video, ktoré nájdete TU!


Muži zákona nabehli na dvor Regininej rodiny. Veterinár skonštatoval, že psy boli zasiahnuté do hlavy a dokonca mohli byť pochované zaživa. Polícia zaistila kladivo a v prípade dokázania viny hrozí páchateľom trest odňatia slobody na dva roky.

Podľa obyvateľov Palárikova sú rodiny Reginy a Kristíny problémové a muži zákona k nim chodia často. "Tým psom je lepšie tam, kde sú. Boli choré, dám pozor, aby to dievčatá nezopakovali," povedal Reginin starý otec pre cas.sk. Rodina si už v utorok zadovážila dve nové šteniatka!

PALÁRIKOVO/ cas.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti