Polícia hľadá ďalšieho exhibicionistu. Tentoraz sa ukájal vo vlaku z Dunajskej Stredy

Exibicionista z vlaku na trase Dunajska Streda - Bratislava.
Zdroj: koláž TVNOVINY.sk

Ak ho spoznáte, kontaktujte políciu.

Vo vlaku sa odohral ďalší prípad ukájania sa na verejnosti. O jednom sme vás informovali minulý mesiac vtedy sa stal na severe Slovenska. Tento prípad je z konca septembra na trase trati medzi Dunajskou Stredou a Bratislavou.

Ako informuje na sociálnej sieti trnavská krajská, polícia neznámy muž, ktorého hľadajú, sa ukájal rukou v osobnom vlaku. Jeho incident si nakrútila žena, ktorá video z mobilného telefónu poskytla polícii.

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

„Exhibicionisti majú nutkavú potrebu odhaľovať sa na verejnosti, prípadne sa pred zrakmi okoloidúcich aj uspokojovať. Vo väčšine prípadov nebývajú agresívny, no aj tak môžu spôsobiť ich obetiam, najmä mladším ženám a deťom, psychickú traumu. Preto takéto správanie neberieme na ľahkú váhu. Polícia rieši každý prípad individuálne, podľa závažnosti a následkov ich konania,“ vysvetlila polícia.

Mužovi, po ktorom polícia pátra, hrozí obvinenie z priečinu výtržníctva a až tri roky za mrežami. Ak ste ho spoznali, kontaktujte trnavskú políciu prostredníctvom správy na Facebooku alebo na čísle 158.

KEĎ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ ALE NIE TU, NIE TERAZ, NIE TAKTO

KEĎ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ ALE NIE TU, NIE TERAZ, NIE TAKTO Kuriózny prípad z konca septembra riešia železniční policajti z Trnavy. Cesta osobným vlakom môže byť niekedy riadny adrenalín. Zistili to aj cestujúci na trati medzi Dunajskou Stredou a Bratislavou, ktorí videli, aj čo nechceli. Muž by urobil lepšie, keby rúško použil aj v dolnej časti tela. Priamo pred zrakmi cestujúcich sa totiž rukou uspokojoval neznámy muž. Nečakaný výhľad sa naskytol aj žene, ktorá si časť jeho výkonu natočila na mobil a video nám poslala. Teraz mužovi hrozí nielen všeobecná hanba, ale aj obvinenie z prečinu výtržníctva. Exhibicionisti majú nutkavú potrebu odhaľovať sa na verejnosti, prípadne sa pred zrakmi okoloidúcich aj uspokojovať. Vo väčšine prípadov nebývajú agresívny, no aj tak môžu spôsobiť ich obetiam, najmä mladším ženám a deťom, psychickú traumu. Preto takéto správanie neberieme na ľahkú váhu. Polícia rieši každý prípad individuálne, podľa závažnosti a následkov ich konania. Tieto prípady môžu byť riešené ako priestupok proti verejnému poriadku. Pokiaľ je však správanie exhibicionistu agresívnejšie a obťažujúce, dopustí sa trestného činu výtržníctva. V takomto prípade môže skončiť za mrežami až na 3 roky a svoju pýchu bude môcť ukazovať akurát tak spoluväzňom. Ak ste muža na záberoch spoznali, bezodkladne nás kontaktujte na našom FB Polícia SR – Trnavský kraj, alebo zavolajte na číslo 158.

Uverejnil používateľ Polícia SR - Trnavský kraj Streda 20. októbra 2021

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Trnavský kraj

TRNAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sexuálne obťažovanie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.