Kamila, Kamila, ty mrcha zelina!

Obálky knihy Kamily Magálovej - Do voza aj do koča
Zdroj: BUX

Jedna z našich najlepších herečiek spísala život.

Je známe, že Kamila Magálová je nielen výborná herečka, ale rovnako dobre varí aj pečie. Spolu s Jankom Štrasserom upiekli knižku, do ktorej použili kvalitné suroviny - spomienky, príbehy, názory. Dozviete sa o jej životnej role, prečo sú podľa nej tenisti fešáci, nakoľko miluje chlieb s masťou a cibuľou a ako nestarnúť.

Kamila Magálová - Do voza aj do koča je ďalšia kniha rozhovorov spisovateľa a publicistu Jána Štrassera. Možno ste už od neho čítali niektorý z rozhovorov so známymi osobnosťami ako Milan Lasica, Zdena Studénková, Kamil Peteraj, či Ladislav Chudík. 

Aj tentoraz išiel do hĺbky a dokázal z Kamily vytiahnuť zabudnuté spomienky a neraz i tajomstvá. A verte, zabavíte sa - tu je zopár chuťoviek:

Kamila, Kamila, ty mrcha zelina, tá maturita veru nebola bohviečo.

O panenstvo som prišla na Panenskej ulici.

Kôň je veľmi inteligentné zviera. Nezriedka väčšmi ako niektorí ľudia.

Keď som stretla Jula Satinského, zakaždým som mala chuť ho objať. Taký človek by mal žiť večne.

Kamila Magálová upútala na seba pozornosť hneď od začiatkov svojej kariéry, kedy popri divadle dostala skvelé príležitosti aj v televízii.

Zdroj: BUX
Všestranným hereckým umením, šarmom a v neposlednom rade civilným i citlivým prejavom sa veľmi skoro zaradila a medzi obľúbené herecké hviezdy. Kamilu Magálovú časom objavila aj česká kinematografia a v čase, keď sláva mnohých hercov jej generácie pomaly vädne, tá jej rozkvitá.

Hoci Kamila Magálová pochádza z prominentnej umeleckej rodiny, svoju kariéru si musela vybudovať vlastným talentom a úsilím. Za žiarivým úsmevom, ktorý je jej poznávacím znamením, sa skrývajú i smutné životné míľniky: vyrastala v neúplnej rodine a v mladom veku stratila matku, po smrti starých rodičov sa odcudzili s bratom... a rozpadlo sa jej dlhoročné manželstvo.

Aj o tom všetkom je kniha Kamila Magálová - Do voza aj do koča. Spoznajte túto skvelú herečku prostredníctvom rozhovorov Jána Štrassera.

Reč bude prirodzene aj o jej kulinárskej relácii - už niekoľko rokov prináša gazdinkám a gurmánom nové kuchárske recepty a nápady v obľúbenej relácii Tajomstvo mojej kuchyne. Je to skrátka žena do voza aj do koča.

BRATISLAVA/BUX

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.